שלושה נערים בני 18 מחיפה נהרגו בתאונת דרכים

אבל כבד ירד על חיפה: מאהר חמאד, מחמוד קלק וראג'ח חג'אזי שלושתם בני 18 מחיפה נהרגו בתאונה דרכים מחרידה שאירעה לפנות בוקר (בין שישי לשבת 4/12/21) בצומת טמרה.

תאונת הדרכים (צילום: מד"א)

ממד״א נמסר לחי פה:

בשעה 01:07 התקבל דיווח במוקד של מד"א במרחב כרמל, על רכב שהתהפך בצומת טמרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א, שהגיעו למקום דיווחו על שלושה צעירים ללא סימני חיים וקבעו את מותם.

פאראמדיק מד"א, איתי מזור סיפר לחי פה:

"ראינו רכב מעוך לאחר שהתהפך מספר פעמים, בתוכו נלכדו 3 הנוסעים, הם היו מחוסרי הכרה, ללא נשימה וללא דופק, בבדיקה רפואית שלושת הצעירים היו ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם."

תאונת הדרכים (צילום: מד"א)

מהמשטרה נמסר לחיפה:

לפנות בוקר סמוך לשעה 01:00, בכביש 70 סמוך לצומת טמרה רכב פרטי מסוג BMW שהיה נהוג ככל הנראה על ידי נהג חדש צעיר בן 18 איבד שליטה על הרכב, סטה מנתיב נסיעתו, פגע במדרכה, במעקה בטיחות ריחף באויר ופגע בעמוד בטון והתהפך.

כתוצאה מהתאונה הנהג ושני הנוסעים שהיו נפגעו באורח אנוש ובהמשך הצוות הרפואי שהגיע נאלץ לקבוע את מותם במקום והגופות נשלחו למכון לרפואה משפטית לצורך זיהוי.

אביו של ההרוג מחמוד קלק האימאם של מסגד אל אסתקלאל בחיפה, השיח' אסעד קלק:

"חיפה מבכה את בניה. יהי זכרך ברוך בן יקר שלי וזכרם של חבריך מאהר וראג'ח. אין לנו מה להגיד מלבד ה' נתן וה' לקח".

מנהלת בית הספר חיואר לשעבר , אמירה חאין מספרת לחי פה על מחמוד קלק:

"מחמוד קלק הוא מסוג התלמידים שאי אפשר לשכוח ואי אפשר לא להיזכר בו ובמיוחד כשמתארים בוגר מערכת ערכי, מכובד ומכבד, בוגר שאכפת לו מהסביבה בכלל ומהחברה בפרט. מחמוד היה פעיל מאוד בכל הפעילויות והתוכניות הייחודיות של בית הספר כגון צופים, של״ח מש״צ וחונך אישי, כל זה לצד הישיגיו המרשימים. מחמוד הוא בן למשפחה מיוחדת מאוד, מאמינה מאוד שהצליחה להנחיל את מובני האמונה בחינוך ילדיה, ההורים הידועים במעשיהם הטובים היו שותפים ותומכים במערך החינוך הציבורי בחיפה ובבית ספר חיואר בפרט".

הלוויתם של השלושה מתוכננת יחד ושלושת הגופות יקברו זו לצד זו. מועד ההלוויה יעודכן מחר (א', 5/12/21).

הגיבו כאן לכתבה

11 תגובות
 1. אבי אמר/ה

  תאונה כזו לא מתרחשת סתם. גם נהג חדש, גם, ובניגוד לחוק, מסיע 2 חברים בשעת לילה מאוחרת וכנראה גם הרבה יותר מהמהירות המותרת ואני גם לא בטוח שחגרו חגורות בטיחות. חבל על 3 בחורים צעירים שבמו ידיהם גרמו לתוצאה המחרידה.

  1. איריס סמליאן אמר/ה

   אל לנו להסיק מסקנות פזיזות על עובדות שאנחנו לא יודעים
   ככה לשפוט אנשים סתם ולזרות מלח על פצעיהם של ההורים האבלים!
   אם אתה לא יודע משהו בוודאות עדיף שלא תגיב

  2. אייל אמר/ה

   פורסם התיעוד של רכב השופוני של ההורים bmw טס במהירות אדירה.. הזהרנו כאן בלי סוף מהשתוללות צעירים ערבים בכבישי חיפה והצפון, מרוצי מכוניות, מנועים משופרים, אפס אכיפה של משטרת התנועה. זאת לא תאונת דרכים של חוסר תשומת לב זו תאונת דרכים של ההשתוללות שמתרחשת כל הזמן בלילטת סופי השבוע.
   אל תספרו לנו שמשטרת התנועה נמצאת בשטח בחיפה יש מכת נהיגה פרועה. ראש העיר עשתה לילה ברחובות העיר ולפתע חוחקו עשרות דו"חות והורדו רכבים.
   זה מצב חירום. צריך לסגור את עסקי האלכוהול בחיפה ב10 בלילה, וניידות סמויות לתפוס עברייני כביש.

  3. יש תיעוד הפעם אמר/ה

   פורסם התיעוד של הרכב במוו טס במהירות מופרזת וזה חלק מהשתוללות צעירים מהמגזר בכבישי חיפה והצפון ומרוצי מכוניות כל סוף שבוע.

 2. רונית אמר/ה

  עצוב ומחריד, סתם הלכו להם שלושה צעירים😢😩
  השאירו משפחות כואבות לנצח!!!
  משתתפת בצער המשפחות

 3. ורדינה מארגנטינה אמר/ה

  משתתפת בצער המשפחות.

 4. נמאס מהרשלנות של משטרת התנועה בכבישים אמר/ה

  קריאת השכמה למשטרת התנועה הרדומה.
  בצפון יש פורענות בכבישים. היום זה פוגע במי שמתפרע, מחר ייכנסו ברכב שלכם.
  אסור לשתוק הלאה על מה שקורה. יפה שראש העיר כבר מבינה שבניגוד לחזירי הבר, פה לא יעזרו ספינולוגיה ש"זה התקשורת" כי זאת מכה על כל העיר והכותרות על תאונות קשות לא צריכות להפתיע. כבר היו לנו התהפכויות רכבים וצעירים שנמלטים ליד דניה ובדרך ההגנה. במקום ארועי חגי חגים מטופשים הייתה צריכה להיות עכשיו ועדה איך מפסיקים את ההתפרעות שמקורה במקומות בילוי מסעדות במושבה הגרמנית אליהם באים להתרברב. ואם צריך לסגור את העיר התחתית לכלי רכב אז סוגרים. ואם צריך להחמיר בענישה הגיע זמן שבתי המשפט יחמירו בענישה.
  נהיגה בלי רשיון ונהיגה ברכב משופר לא חוקי מסוג עבירות שעליהן צריכים לתת מאסר בפועל. והגיע זמן שהכלא ירתיע ולא יהיה בית מלון.

 5. צעירה אמר/ה

  מחריד עצוב וקורע לב.
  אין מילות נחמה. יש לי נכדים בגילאים האלה.
  אני פוחדת פחד מוות.
  יהי זכרם ברוך 😥

 6. שרון אמר/ה

  הורים צריכים גם לפקח על אופן הנהיגה של ילדיהם ואם רואים שהילד לא זהיר לא לתת האוטו!!
  וצריכה להיות ענישה קשה על נהיגה במהירות מופרזת ונהיגה מסכנת או מפריעה. כמו קנסות והחרמת רכבים בו במקום. שלילת רשיון לא עוזרת כי הרבה נוסעים גם בלי רשיון. אכן בחיפה יש מכה של נהיגה פרועה דיירי הרחובות שסמוכים לכבישים שומעים זאת. חבל על מוות מיותר של 3 ילדים צעירים תנחומים למשפחות.

 7. יהודי אמיתי אמר/ה

  לא נורא.בפעם הבאה ילמדו איך לנהוג!

 8. ירון חנן אמר/ה

  תרבות הנהיגה של צעירים מזמינה סכנות חיים איומות, כאשר מותחים את הגבולות בלי מודעות לסכנות, ו/או כאשר מעורבת גם שתיית אלכוהול אצל הנהג!

הגיבו כאן לכתבה