הפאראמדיק שהציל את חייו של הילד שהתמוטט בביה”ס הועלה בדרגה

עידן לביא, פאראמדיק מד”א שהציל את חייו של הילד עידו שרון, בן 6 שהתמוטט באופן פתאומי בבית הספר בו לומד בכרמל, הועלה בדרגה בכנס מד”א בנושאי החייאה ורפואת חירום שנערך היום (ב’) בתל אביב.

תמונה_(4).JPG

לביא מקבל את הדרגה (צילום: שחר חזקלביץ׳ דוברות מד”א)
כזכור לפני מספר שבועות התמוטט הילד עידו שרון, בן 6 באופן פתאומי בבית הספר בו הוא לומד בחיפה, ובזכות הפאראמדיק עידן לביא, שהגיע למקום עם צוות הטיפול הנמרץ של מד”א חייו ניצלו. לביא, ביצע בילד פעולות החייאה מתקדמות ובזכות הטיפול המסור שלו ושל הצוות חייו של שרון, ניצלו והוא פונה לבית החולים רמב”ם בעיר כשהוא מורדם ומונשם.

רופאי בית החולים רמב”ם שיבחו את הטיפול המהיר והאיכותי של מד”א ושל לביא, ועל הזיהוי המהיר של מצבו של הילד עידו שרון בשטח. כעבור שבועות ספורים שרון, החלים החלמה מלאה ושב לספסל הלימודים.

היום במהלך הכנס המיוחד של מד”א בנושאי החייאה ורפואת חירום שהתקיים במלון הילטון בתל אביב במעמד שר הבריאות יעקב ליצמן ובכירי מערכת הבריאות, זכה עידן לביא לכבוד מיוחד על מעשיו כאשר זכה לקבל דרגת מז”ם מתקדם אותה העניקו לו באופן אישי מנכ”ל מד”א אלי בין והגב’ מירי כהן מנהלת תחום בכיר שירותי הצלה ועזרה ראשונה במשרד הבריאות.

מנכ”ל מד”א אלי בין:
“עידן והצוות שהגיעו לזירת האירוע בחיפה הוכיחו מסירות, מיומנות ודבקות בערכי מד”א ואני שמח מאוד להעניק לעידן את הדרגה החדשה ובטוח שנראה אותו איתנו בארגון עוד שנים רבות”

הגיבו כאן לכתבה