טל אנטה, מנהלת בית מרקחת בכללית, תמיד חלמה להיות רוקחת • יום הרוקח/ת – כללית חיפה והסביבה

טל אנטה - יום הרוקחים והרוקחות (צילום: דוברות כללית)

יום הרוקח והרוקחת הבינלאומי, ה' 11/11/21 • הכירו את טל אנטה

טל אנטה, מנהלת בית מרקחת כללית גבעת הרקפות בקרית ביאליק, מספרת שכבר בילדותה אהבה לשחק עם חברותיה כרוקחת: "כשחברות שלי היו משחקות במסיבת תה, אני הייתי מכינה מחברת מרשמים, רושמת מרשם ומחפשת את התרופה המתאימה". 

טל, בת 47, אם ל-4, מתגוררת בגבעת טל בקריית אתא, למדה תואר ראשון ושני ברוקחות באוניברסיטה ברומניה. בתום הסטאז' החלה לעבוד כרוקחת במרפאות כללית חיפה וגליל מערבי. בהמשך השתלמה בצמחי מרפא ותוספי תזונה.

טל משתפת:

אני שמחה ומברכת שהגשמתי חלום ילדות ואני רוקחת כבר כ-21 שנים. העיסוק ברוקחות כיום הוא אחד החשובים ביותר במתן שירותי בריאות, ורוקחים הם אנשי המקצוע בתחום הבריאות שיש להם את הידע המפורט ביותר על תרופות וכיצד הם פועלים. כמו במקצועות בריאות רבים אחרים, הרוקחות משתנה ומסתגלת לשיטות העדכניות ביותר של אספקת בריאות. רוקחים מייעצים על דרכי טיפול שונות, ופתרונות אלטרנטיביים שעשויות להועיל למטופל.

עולם הרוקחות עובר שינויים רבים והיום הרוקח הוא חלק מהצוות המטפל ומסייע בתחום האיכות הרפואית על ידי ייעוץ רוקחי ובהכוונה. בית המרקחת עובר מהפכה דיגיטלית וכיום ניתן לקבל ייעוץ רוקחי מרחוק – שירות שניתן בחינם, לזמן תור לבית המרקחת – שירות שחוסך לנו את ההמתנה, להזמין תרופות עד הבית – שירות שכרוך בתשלום או לאסוף את התרופות מהסניף.

טל אנטה – יום הרוקחים והרוקחות (צילום: דוברות כללית)

טל מסכמת:

אני מנהלת את בית מרקחת בגבעת הרקפות באווירה משפחתית ומיוחדת ואני שמחה ומברכת על השירותים והשדרוגים הטכנולוגים שמשפרים את השירות למטופל, חוסכים זמן ומצמצמים את ההגעה לבית המרקחת והמטופלים יודעים שאני כאן בשבילם בכל רגע ובכל פניה. אני נהנית לעזור למטופלים והם יודעים שהם בידיים טובות.
הגיבו כאן לכתבה