להבת ענק מאסדת הגז, כעת – צפו

להבת ענק מאסדת הגז מול חוף דור (צילום: יעל הורוביץ)

שחרור לחץ גז מצנרת המתקן, במסגרת עבודת תחזוקה מתוכננת

שברון מדיטרניאן לימיטד מעדכנת כי מהערב, ה-10 בנובמבר, יחלו עבודות תחזוקה באסדת לוויתן בתיאום עם גורמי הרגולציה הרלבנטיים. בכדי לבצע את העבודות באופן בטוח, גז טבעי יפונה מהאסדה דרך הלפידים. כתוצאה מכך, יתכן ותיראה להבה מן החוף.

הפעלת הלפיד אינה גורמת לסכנה סביבתית או בריאותית לתושבים. הלפיד הוא מתקן בטיחותי המשמש להפחתת לחץ ומסייע להפעלה בטוחה של האסדה ולשמירה על הציוד והמתקנים שלנו.

להבת ענק מאסדת הגז מול חוף דור (צילום: יעל הורוביץ)

הגיבו כאן לכתבה

6 תגובות
 1. איוב אמר/ה

  רק בשורות איוב יש לכם? כל כתבה כאילו בזדון מכירת את העיר,זה נזק לעיר לכולם. בסדר ידוע שראשת העיר גרועה אך די להגזים בכתבות שכאילו מכוונות לשם, ופוגעות בתושבים לא פחות.

  1. חיפאי אמר/ה

   ברור, עדיף לטמון את הראש בקרקע ואם מישהו שואל (וגם אם לא) – לזרוק האשמות חסרות ביסוס

 2. Moki אמר/ה

  זהום ברמת בתי הזקוק בחיפה

 3. מרק אמר/ה

  תרגום: גז טבעי – גז מחצבים מזהם שצריכתו פולטת גזי חממה, הגז יפונה – הגז יישרף וייפלטו גזי חממה וחלקיקים מזהמים, בתיאום עם גורמי רגולציה מתאימים – אין לי מושג מה זה אומר באמת. מישהו מהגורמים מפקח ומודד מה נפלט שם?
  "הפעלת הלפיד אינה גורמת לסכנה סביבתית או בריאותית לתושבים. הלפיד הוא מתקן בטיחותי המשמש להפחתת לחץ ומסייע להפעלה בטוחה של האסדה ולשמירה על הציוד והמתקנים שלנו." – הודעה הדומה באופן מדהים להצהרות בז"ן שכל תושבי חיפה יודעים עד כמה הם "שומרים על הסביבה ובריאות התושבים"

 4. יואב אמר/ה

  סליחה אבל הכתבה מוסרת מידע שגוי ולקוי. שלא מתאים למקצועיות של האתר ןהכותבת.
  ניכר שבמקרה זה כתבתם מה ששלחו לכם.

 5. אבי .בוחבוט קריות אמר/ה

  רק רגע זו רק ההתחלה חברים

הגיבו כאן לכתבה