טורניר הכדורגל לזכרו של דודי הללי ז”ל. חיפה, 10/12/2015

כתבת וידאו: זו השנה העשירית בה מתקיים בחיפה הטורניר השנתי לזכרו של דודי הללי ז”ל

כתבת וידאו בהפקת צוות חי פה


צפו ב-HD-1080P

סיקור מאת: כתב הספורט של האתר “חי פה”

בטורניר לזכרו של דודי הללי שהתקיים ביום חמישי 10.12.2015 בערב , גברה קבוצת העיתונאים על קבוצת וותיקי מכבי חיפה בתוצאה 2:6. בקבוצת הכדורגל של וותיקי מכבי חיפה שיחקו ניר דוידוביץ’, גוסטבו בוקולי ואלון חרזי. ראש עיריית חיפה מר יונה יהב והמנכ”לים של קבוצות הכדורגל של הפועל ומכבי חיפה כיבדו את המעמד, שהיה מרגש ביותר .

דודי הללי ז”ל כיהן במשך מספר שנים כיו”ר מחלקת הנוער של הפועל חיפה בכדורגל והיה דמות מוכרת בעיר חיפה , שנים רבות היה מקויים בו הפסוק “ואהבת לרעך כמוך” ותרומתו ונדיבות ליבו היו תמיד למען הזולת הקהילה והחלש בחברה , הוא נפטר בשנת 2004 לאחר מאבק במחלת הסרטן.

האירוע התקיים כמידיי שנה במרכז הספורט ליאו – בק בניהולו של יואב יגול , שבמרכז הצרפתי בחיפה והתקיים במעמד ראש עיירית חיפה מר יונה יהב , ראש עיירית נשר מר אבי בינמו , אישי ציבור רבים , מנכ”ל קבוצת הכדורגל של מכבי חיפה איתמר צ’יז’יק ומנכ”ל קבוצת בכדורגל של הפועל חיפה אפרים גבאי , אנשי משפחה ומאות צופים כולל מאמני ושחקני כדורגל מההווה והעבר זכתה קבוצת הקט – רגל של דסק עיתונאי חיפה והצפון בגביע לזכרו של דודי הללי ז”ל .

הטורניר השנה היה “טורניר העשור” והמושקע ביותר שהתקיים זאת השנה העשירית ברציפות במרכז הספורט ליאו בק . נבחרת העיתונאים גברה בגמר 2:6 על וותיקי מכבי חיפה בשורתיה שיחקו השוער ניר דוידוביץ’, האטרקציה שחזרה לשחק גוסטבו בוקולי , אלון חרזי , רפי כהן ואחרים . נבחרת העיתונאים זכתה בפעם הראשונה בגביע אחרי עשר שנים . את הנבחרת מאמן שחקן העבר של הפועל חיפה ונבחרת ישראל , אלי לוונטל .

בין אלה שבאו לכבד את הארוע היו מאמני הכדורגל , רוני לוי , אלישע לוי , שלומי דורה וירון הוכנבוים . בנוסף נצפו אבי נימני , יוסי בניון ושחקניה הזרים של הקבוצה גליינור פלט , מארק ואליינטה וניקולה דרינצ’יץ’ .

בטורניר הבוגרים נטלו חלק שש קבוצות שחולקו לשני בתים שונים . בבית א’ שיחקו קבוצות עיריית חיפה , השופטים וותיקי מכבי חיפה . בבית ב’ נטלו חלק משפחת הללי , רדיו חיפה והעיתונאים . בטורניר הילדים נטלו חלק קבוצות נשר , בית”ר מכבי והפועל חיפה . את המשחקים ניהלו השופטים יעקב בן חמו , גיא ברגר ויוגב מירו .

במהלך כל האירוע חולקו לקהל הרב שנכחו ביציעים סופגניות ועם סיום האירוע הוכן קליפ מיוחד לזכרו של דודי הללי ולאחר מכן התקיים טקס הדלקת נר חמישי של חג החנוכה והענקת גביעים למנצחים , יש לציין כי בגמר האירוע הוזמנו כל הנוכחים לארוחת ערב שהוגשה ברוב פאר והדר , ונתרמה ע”י ידיד משפחת הללי , מנכ”ל ומייסד עמותת “יד עזר לחבר” מר שמעון סבג , שדודי הללי ז”ל היה אחד ממתנדביה הוותיקים של עמותת “יד עזר לחבר” אשר לה קריית חסד שלמה המשכנת ומפעילה “בית חם לניצולי שואה” ללמעלה מ 120 ניצולי שואה ומסייעת לנזקקים ולשכבות החלשות למעלה מ 25 שנה הנמצאת ברחוב קסל שבחיפה .

תמונות מהאירוע לזכרו של דודי הללי


צילום: ירון כרמי
05_-_יוני_הללי_ונגה_כרמי.jpg

יוני הללי ונגה כרמי
אברהם_הללי_-_אביו_של_דודי_זל.jpg
אברהם הללי – אביו של דודי ז”ל
רוני_לוי_-_מאמן_מכבי_חיפה.jpg
רוני לוי – מאמן מכבי חיפה
אבי_בינמו_-_ראש_עיריית_נשר.jpg
אבי בינמו – ראש עיריית נשר
שושנה_הללי_-_אמו_של_דודי_זל.jpg
שושנה הללי – אמו של דודי ז”ל
שמואל_זגגי_-_מנהל_רשות_הספורט_בעיריית_חיפה.jpg
שמואל זגגי – מנהל רשות הספורט בעיריית חיפה
נגה_כרמי_ויוסי_בניון_-_קפטן_מכבי_חיפה.jpg
נגה כרמי ויוסי בניון – קפטן מכבי חיפה
שמעון_סבג_-_מייסד_עמותת_יד_עזר_לחבר.jpg
שמעון סבג – מייסד עמותת יד עזר לחבר
משחק_הכדורגל.jpg
צילום: ג’ו לוציאנו
שחקנים_על_המגרש.jpg
שחקנים על המגרש. צילום: ג’ו לוציאנו
חלוקת_הפרסים_וחנוכיה.jpg
צילום: ג’ו לוציאנו
ילדים_בטורניר.jpg
צילום: ג’ו לוציאנו
חלוקת_הגביעים.jpg
צילום: ג’ו לוציאנו
רוני_לוי_אבי_נימני_יוסי_בניון.jpg
רוני לוי אבי נימני יוסי בניון. צילום: ג’ו לוציאנו

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.