הולכים ביחד בשביל הבריאות • סדנאות הליכה בכללית חיפה והסביבה – ללא תשלום

הולכים ושומרים על הבריאות (צילום: דוברות כללית)

קבוצות הליכה בהדרכת מאמנים מקצועיים בכללית – ללא תשלום

כללית מחוז חיפה וגליל מערבי מפעילה סדנאות הליכה ללא תשלום הכוללות הדרכה על ידי מאמני כושר מוסמכים.

טרנד קבוצות הליכה וריצה תפס תאוצה בשנים האחרונות בישראל והן הפכו לפעילויות הספורטיביות המומלצות עבור אנשים שרוצים להיות בריאים, להרגיש טוב, לרדת במשקל ולשמור על מפרקים, עצמות ושרירים פעילים.

ההליכה היא פעילות גופנית שמתאימה לכולם, משפרת סיבולת לב-ריאה, משפרת את זרימת הדם, משפרת את היכולות המוטוריות, מפתחת את הכושר האירובי ומחזקת שרירים ואת עצמות הגוף.

כללית כל הזמן פועלת לקידום בריאות הציבור ומפעילה שלל פעילויות וסדנאות לשמירה על אורח חיים בריא, במגוון רחב של נושאים: גמילה מעישון, איזון סוכרת, תזונה נכונה ובריאה, הכנה ללידה והכנה לכיתה א' ובשנה הנוכחית, עם החזרה לשגרה, נרשמה עלייה בפעילות הרפואית במרפאות ובמכונים, בדיקות וייעוץ נרחב של רופאים מתחומי הרפואה השונים והורחבו השירותים הרפואיים.

הולכים ושומרים על הבריאות (צילום: דוברות כללית)

אחת מהסדנאות שכללית מפעילה היא קבוצות הליכה ברחבי חיפה וגליל מערבי, בהתאם לתו הסגול וללא תשלום. את הקבוצות מנחים מאמני כושר מוסמכים ומיומנים שמקנים למשתתפים כלים כיצד להתאמן בקרבת מקום המגורים ובנוסף מעניקים טיפים לאורח חיים בריא. אורכי המסלולים מותאמים ומשתנים מקבוצה לקבוצה ולפי המשתתפים בה. בתחילת ובתום המסלול מתבצעים תרגילי מתיחות על מנת לחזק את השרירים ולשפר את היציבה. 

ענת ספרוני אליהו, מנהלת המחלקה לקידום בריאות בכללית במחוז חיפה:

קבוצות הצעידה של כללית הן חלק מתרומתה לבריאות הקהילה, לקבוצות אלו יתרונות רבים שיש בהליכה מודרכת: מתאימה לכל גיל וכמעט לכל מצב רפואי, נגישה ואף זמינה כלכלית. היא עדיפה על פני פעילות מאומצת, לעתים מאומצת מדי, במכוני כושר וללא העלויות הגבוהות הנלוות. בנו יש להן גם ערך מוסף בשל המפגש החברתי.

כללית מזמינה אתכם להצטרף לסדנאות ההליכה ולצעוד בחיפה ובקריות. 
לפרטים נוספים ולהרשמה יש לפנות למרפאה או בטלפון 2700* או באתר כללית:


הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי רפול - חסון.חיפה,עיתונאי אמר/ה

    ערב טוב לכם, כל הכבוד על היוזמה של קופת חולים כללית לדאוג לקבוצות ללכת לספורט ההליכה. ששאר הקופות החולים ילכו בעקבות הכללית. זה חשוב לבריאותנו.

הגיבו כאן לכתבה