ליאת פלד מונתה לסגנית מנכ"ל מינהל התכנון במחוז חיפה

ליאת פלד, מתכננת מחוז חיפה במינהל התכנון, תקודם לתפקיד סגנית מנכ"לית מינהל התכנון

נציבות המדינה אישרה את מינויה של ליאת פלד, מתכננת מחוז חיפה במינהל התכנון, לתפקיד סגנית למנכ"לית מינהל התכנון לתכנון מרחבי.

פלד (53) המשמשת בתפקיד מתכננת מחוז חיפה מזה 11 שנים, היא בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בתכנון ערים בטכניון ו-MBA במינהל עסקים באוניברסיטת חיפה.

פלד קידמה מהלכים חשובים בהם תוכנית המתאר של חיפה, פארק מורד הקישון, הוצאת היתרים לנמל המפרץ, הוצאת היתרים עבור אסדת גז "לוויתן", תוכניות להתחדשות עירונית, אישור תוכניות מתאר לקריית ים, קריית טבעון, אור עקיבא וחדרה. כמו כן, הובילה תוכניות בהיקף גדול בקריית ביאליק ונשר, וכן שימשה כנציגת מינהל התכנון בוועדת מנכ"לים לשינוי מפרץ חיפה.

יו"ר הוועדה המחוזית חיפה, איתמר בן דוד, בירך על מינויה של פלד:

ליאת הובילה בהצלחה את פעילות הוועדה בעידן בו מדינת ישראל מצויה משבר דיור שעדיין לא הסתיים. ליאת עמדה ואף מעבר לכך ביעדי התכנון למגורים, הובילה בהצלחה קידום תוכניות תשתיתיות חשובות במחוז. בשנים האחרונות היא אף היוותה ציר מרכזי ביצירת המתווה למדיניות חליפית לפיתוח התעשיות הפטרוכימיות במפרץ חיפה. אין לי ספק שליאת תתרום בידע ומקצועיות שלה בתפקידה החדש במטה.

מנכ"ל הכשרת הישוב התחדשות עירונית, אלכס מריאש, שקידם מול הוועדה המחוזית תוכנית לפינוי בינוי בקריית ים בהיקף של 1,400 יחידות דיור, אמר על פלד:
"המחויבות המקצועיות של ליאת לאורך כל התהליך, הובילה לכך שאושרה תוכנית בפרק זמן של שנתיים וחצי. תוכנית שניתן לממש אותה בלוחות זמנים מאוד קצרים. אני מברך את ליאת בתפקידה החדש ומשוכנע שזו בשורה אמיתית להתחדשות העירונית בישראל".

מחוז חיפה משתרע על שטח כולל של 866 קמ"ר, מחדרה בדרום ועד קריית מוצקין בצפון, מהים במערב ועד עירון במזרח. במחוז קיימים 94 יישובים, בהם יישובים עירוניים, קיבוצים, מושבים וכפרים ובהם אוכלוסייה של כ-1,053,400 תושבים.

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. רק רציתי לדעת אמר/ה

    הבחורה מוכשרת.
    אולם מבחינת החוק אינה מורשית לחתום אפילו על גרמושקה לא לדבר על תב"ע.

  2. לירון אמר/ה

    כל הכבוד. כח נשי

הגיבו כאן לכתבה