פעילות משטרתית נגד נסיעה פרועה ומסוכנת וכלי רכב "משופרים" בחיפה

מבצע אכיפה בחיפה (צילום: דוברות המשטרה)

מהמשטרה נמסר לחי פה – תאגיד החדשות:
שוטרי תחנת חיפה שבמרחב כרמל, פעלו בסוף השבוע בעיר נגד כלי רכב משופרים המסכנים את חייהם של משתמשי הדרך ופוגעים באיכות חייהם של האזרחים באזור.

מבצע אכיפה בחיפה (צילום: דוברות המשטרה)

שוטרי תחנת חיפה ערכו בסוף השבוע פעילות נגד כלי רכב שעברו שינויים ושיפורים בצורה לא חוקית. כלי הרכב פועלים בעיקר בשעות הלילה המאוחרות ופוגעים באיכות חייהם של התושבים באזור.

מבצע אכיפה בחיפה (צילום: דוברות המשטרה)

בתוך כך, בסוף השבוע במהלך המבצע נרשמו 35 קנסות לבעלי כלי הרכב בגין עבירות שונות ובהן: חלונות כהים, איסור שימוש, תקינות כלי הרכב.

בנוסף, השוטרים רשמו מס' קנסות לרוכבי אופנועים שהוכנסו בהם שיפורים שונים, שנסעו בפראות בעיר והרעישו בצורה חריגה.

מבצע אכיפה בחיפה (צילום: דוברות המשטרה)

השוטרים תפסו בן 24 שנהג ברכב שהינו מושבת. לנהג הרכב נערך שימוע, הרכב הושבת ל- 60 ימים נוספים ונגרר מהמקום.

השוטרים תפסו נהג רכב, שנהג ברכב שהורד מהכביש וללא טסט והנהג זומן לשימוע.

מבצע אכיפה בחיפה (צילום: דוברות המשטרה)

משטרת ישראל פועלת בצורה יזומה מעת לעת במבצעי אכיפה כנגד נהגים המשפרים את כלי הרכב שלהם בצורה מסוכנת לעצמם ולמשתמשי הדרך. המשטרה נאבקת כדי לרסן את תופעת שיפור כלי הרכב והנהיגה המסוכנת במכוניות אלו שנוסעות בכבישי ישראל בצורה פראית תוך התנהגות בריונית כלפי אזרחים שומרי חוק.

הגיבו כאן לכתבה

12 תגובות
 1. אבי אמר/ה

  חן חן למשטרה , יישר כח
  הגיע הזמן .

 2. א אמר/ה

  סוף סוף התחילו לקבל היגיון ולעשות משהו

 3. לימבו אמר/ה

  אני מקווה שהפעילות מתבצעת גם בקריות ובמפרץ.

 4. יעקב זלמנוביץ אמר/ה

  יבורכו השטרים ושלחיהם ,ובמסגרת המבצע היעיל והמבורך יטפלו גם באופנעים שמשנים את האגזוז שמרעיש כדי להפחיד וכל זה בשביל "שפוני הנש" ! לדעתי מי שנתפס מרעיש בצורה חריגה יש לכנוס אותו כך שירגיש בכיס ולהשבית לו את האופנוע ל 3, חודשים ולאחר מכן שיעשה מבחן לאופנוע מחדש.

 5. דבי אמר/ה

  אני מקווה שהאכיפה תתבצע בלילות סופי השבוע על כביש חיפה -מתם. רעש של האופנועים ומכוניות המרוץ מתחיל אחרי חצות ומדיר שינה מתושבי נווה דוד.

 6. אריאלה אמר/ה

  סוף סוף. בשנים האחרונות מופיעים בחיפה יותר ויותר כלי רכב "משופרים", מכוניות ואופנועים, במיוחד של בני מיעוטים הגרים בחיפה ויש הטוענים שגם מגיעים אליה מכפרי הצפון. כלי הרכב האלה עסוקים במרוצים רועשים באמצע הלילה. הרחובות האהובים עליהם במיוחד הם רח' יפה נוף ומרכז הכרמל וציר מוריה. שעות המרוצים בעיקר בלילות. בדרך כלל אין כאן זכר למשטרה ובעלי כלי הרכב שעברו "שיפור" לרעש מקסימלי מהאקזוז פועלים כאן חופשי לילה, לילה. עד עתה המשטרה לא נראתה בשטח ולהזמינה לא היה כל טעם, כי עד שהשוטרים מגיעים לשטח, המרוץ עבר ונגמר. בזמן הסגרים כן הסתובב כאן שיטור עירוני שנהג איפה ואיפה גם בין עוטי המסיכות. השוטרים היו בני מיעוטים שדרשו עטית מסיכות רק מיהודים והתעלמו מהמרוצים שנערכו בנוכחותם ולידם ברחוב יפה נוף.

 7. אבי אמר/ה

  לעבריינים אין מה לדאוג. גזרי הדין כיום הם צחוק מהעבודה וברכה לבטלה. מקסימום יקבלו קנס ו/או שלילת רישיון ל 3 חודשים שגם עליהם הם מצפצפים ואחר כך יחזרו לכביש. עצוב מאד אבל ככה זה כששופטי ישראל מפחדים וכנראה בצדק. ועל זה נאמר : אין דין ואין דיין.

 8. אבי אמר/ה

  כל הכבוד. !!!!
  אבל זה צריך להיות באופן רציף תקופה מסוימת ועם שפיטה קשה מצד השופטים.
  שישי שבת ראשון עדיין שמענו והרגשנו אותם ברח ההגנה מצומת דולפין. כאילו לא קרה דבר.

 9. מיר אמר/ה

  הגיע הזמן!
  בשעה טובה!
  שיכנבו קצתגן לבת גלים וקריית אליעזר ושפרינצק.

 10. יוני אמר/ה

  לא להרפות! במיוחד מהאופנועים המרעישים!

 11. הנהיגה המטורפת עכשיו כבר אחר הצהריים לאור יום אמר/ה

  ברחבי הדר והעיר התחתית נוהגים מטורפים במהירויות לא בלילה אלא לאורך שעות היום ואחר הצהריים!!!
  נוהגים כמו מסלול מירוצים ברחוב שבתאי לוי. חוצפה לחלוטין שהמשטרה לא פועלת לעצור את טירוף שעוד יהרוג מישהו כאן.

  היום ברחוב הנביאים – שבתאי לוי- הגפן נסעו בשעה 17:00 שורה של רכבים במהירויות מטורפות. הגיע זמן להציב מחסומים בכל הדר, לתפוס את המטורפים שעוד יחסלו הולכי רגל עם הרכבים המשופרים הלא חוקיים שלהם. חייבים לתפוס את כולם בבת אחת ועד הסוף לא לאפשר להם יותר לנהוג כולל מאסרים ממושכים על סיכון חיי אדם

 12. ישראל זך אמר/ה

  👍

הגיבו כאן לכתבה