הוארך מעצרם של אוהדי מכבי חיפה שנחשדו בתקיפה

ארכיון: אוהדי מכבי חיפה, למצולמים אין קשר לכתבה (צילום: יוסף הירש)

מעצרם של 2 מאוהדי מכבי חיפה החשודים בתקיפה במשחק אמש ב"טדי", הוארך

משטרת ישראל הודיעה היום (ראשון, 17/10/21) כי בית המשפט הורה על הארכת מעצרם של שני אוהדי מכבי חיפה החשודים בתקיפת השוטרים אתמול בערב (שבת) במשחק הליגה בכדורגל שהתקיים באצטדיון ע"ש "טדי" נגד הפועל ירושלים. החשוד השלישי בתקיפת השוטרים נשלח למעצר בית.

מהמשטרה נמסר לחי פה תאגיד-החדשות:
אמש, במהלך משחק כדורגל באצטדיון טדי, בוצעה פעילות אכיפה של תקנות הקורונה ע"י פקחים ושוטרים שהיו במקום. פעילות האכיפה בוצעה כחוק באירוע המוני שבו התגלו הפרות של התקנות ולמען בריאות הציבור. בשלב מסוים, על רקע פעילות האכיפה של שוטרות ופקח באחד היציעים ובניסיון להכשיל אותה, החלו עשרות אוהדים לתקוף אותם תוך שימוש במקלות, השלכת בקבוקים וחפצים נוספים. בשלב זה, שוטרים נוספים הוזעקו למקום לסייע להם, ובעקבות אלימות קשה שהופנתה כלפיהם, עצרו שלושה חשודים בגין תקיפת השוטרים.

ארכיון: אוהדי מכבי חיפה, למצולמים אין קשר לכתבה (צילום: יוסף הירש)

עוד נמסר מהמשטרה:
השוטרים שהותקפו נזקקו לטיפול רפואי בשל חבלות בפניהם ובחלקי גופם. בעקבות האלימות החמורה שהופנתה נגד השוטרים, אחד השוטרים פונה לבית החולים עם שבר באפו, ושוטר אחר עם סדק בעצם הלסת בפניו. החשודים הועברו לאחר מעצרם לחקירה בתחנת המשטרה. היום, (ראשון, 17/10/21) בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרם של שניים מהחשודים במעשה. חשוד שלישי נשלח כאמור למעצר בית והרחקה.

בעקבות האלימות החמורה, המשטרה פתחה בחקירה ובכוונתה למצות את הדין עם המעורבים באירוע האלימות נגד השוטרים. לצערנו מאז המקרה אנו עדים לפרסום דיסאינפורמציה, בניסיון להצדיק אלימות חמורה ופסולה שהופנתה נגד שוטרים. אנו רואים בחומרה רבה כל אלימות כלפי שוטרים המבצעים את תפקידם כחוק, במגרשי הספורט ובכל למקום אחר. לא נאפשר אלימות כלפי שוטרים ובכלל, ובכוונת המשטרה לפעול למיצוי הדין עם המעורבים.

הגיבו כאן לכתבה