קריית ביאליק ו"בני ציון" מקדמים יוזמות טכנולוגיות משותפות

היום (יום א' 17/10/21) התקיים מפגש ייחודי, פרי יוזמתם של עיריית קריית ביאליק והמרכז הרפואי בני ציון, שמטרתו לקדם יוזמות טכנולוגיות משותפות. במפגש השתתפו החברות הטכנולוגיות הפועלות בפארק תעסוקה קריית ביאליק. 

המפגש נוצר כחלק אינטגרלי מפעילות העירונית המכוונת לקידום עסקים בעיר ויצירת הזדמנויות עסקיות חדשות.

בדברי הברכה ציין ראש העיר, אלי דוקורסקי, כי מפגש היכרות הוא אבן דרך ביישום החזון העירוני לשיפור השירות לעסקים, מפגש בין מגזרים, תחומי עניין ושאיפות. 

דוקורסקי:

קידום עסקים נמצא בדרך כלל מחוץ לליבת פעילות של העירייה, אך חשוב לאיתנותה הכלכלית של העיר.

דוקורסקי גם הדגיש כי המפגש עשוי ליצור הזדמנויות עסקיות מפתיעות, לממש טכנולוגיות קיימות לטובת מערכת הבריאות ולהוביל לפיתוח פרויקטים ופתרונות חדשים.

מנהל המרכז הרפואי בני ציון, ד"ר אוהד הוכמן: 

אחת הלבנים המשמעותיות המרכיבות את החדשנות היא חיבור בין דברים שאינם קשורים לכאורה. אני מאמין כי המפגש בין עירייה, מרכז רפואי, תעשיינים ומפתחים יהווה מנוע להתקדמות וחדשנות.
ד"ר אוהד הוכמן, מנהל המרכז הרפואי בני ציון (צילום: מיכה בריקמן)
ד"ר אוהד הוכמן, מנהל המרכז הרפואי בני ציון (צילום: מיכה בריקמן)

במפגש ההיכרות אותו ארגנה מנהלת מנהלת אזור התעשייה סימה הרשמן-קסטרו, השתתפו נציגי חברת אל-אב מדחסים, ש. שיווק כל מילניום, שער גיורא, אולפא – חדרים נקיים ומעבדות, LigoFix וחברת Waffer Technologies Ltd.

מנהלת מנהלת אזור תעשייה סימה הרשמן-קסטרו סיכמה את המפגש בהזמנה לחשוב על דרכי פעולה משותפות להמשך: "אחד השינויים המשמעותיים שאנו עדים להם בשנים האחרונות באסטרטגיית הפעילות העסקית היא עלייה משמעותית בשיתופי פעולה.  אני משוכנעת כי קיים פוטנציאל רב ליצירת מוצרים או טכנולוגיות חדשות  שיסייעו למערכת הבריאות".

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. אייל אמר/ה

    דוקורסקי אתה מספר אחד ביחסי ציבור והודעות לתקשורת, אבל מה עם עשייה?!

הגיבו כאן לכתבה