ביג בנד חיפה, הרכב הג'אז של התזמורת הסימפונית, פותחים עונה מרגשת עם אורחים נהדרים!

הביג בנד חיפה, הרכב הג'אז של התזמורת הסימפונית חיפה, פותח עונה בסדרת ALL STARS!

להקת טיפקס מתארחת בהופעה של הביג בנד חיפה! • שלישי 19/10/21

תזמורת הביג בנד חיפה בניצוחו של ג'ף הווארד (תזמורת הג'ז המקצועית הגדולה ביותר בישראל, שהיא חלק מהסימפונית חיפה), פותחת את העונה של בסדרת ALL STARS. תארח ביום שלישי הקרוב – 19/10/21 בשעה 20:00, את להקת טיפקס, בביצועים משותפים משיריהם המוכרים והאהובים.

ביג בנד (צילום: מרק אוספנוב ז"ל)

הביג בנד עם המון אורחים מדהימים!

במהלך העונה יארחו הביג בנד אומנים מובילים נוספים, ביניהם: מארינה מקסימיליאן (23/11/21) שלישיית Doo-Wop Girls, אלה תדמור, נעמה נחום ואנה שפיץ בהרמוניה קולית מהפנטת (11/1/21) דני רובס (8/2/22), נורית גלרון (24/5/21), ג'ימס מוריסון (29/3/21) ומופעי מחווה לזמרים האמריקאים הגדולים – פרנק סינטרה, נט קינג קול, טוני בנט ועוד.

מרינה מקסימיליאן (צילום: דניאל קמינסקי)


ויש עוד!

לצד סדרת ה-ALL STARS, התזמורת הסימפונית חיפה מתכוננת לעונת מינויים חדשה ומפתיעה עם סדרות חדשות לצד הסדרות האהובות.

פניני האופרה

סדרה חדשה השנה היא סדרת פניני האופרה בשישי, בניהולו של המנצח איתן שמייסר, המנהל האמנותי החדש של האופרה בבוקרשט, שיעשה סדרה שמיועדת לקהל חובב אופרה בצורה קלילה. הסדרה היא של יצירות אופרה מתקופות שונות, עם הסולנים הבינלאומיים  אירה ברטמן ,יותם כהן, טלי קצף ועוד


שישירים עם אפי נצר

סדרה חדשה נוספת היא הסדרה שישירים עם המלחין והיוצר אפי נצר, מחשובי המלחינים והיוצרים  בארץ, שיערוך סדרה בימי שישי בערב, בהשתתפות הסימפונית, מחווה ליוצרים שעיצבו את פסקול המדינה ומוסיקת עולם תוססת וסוחפת. בין האמנים שיארח: הגבעטרון, אבי טולדנו, שימי תבורי,  יהורם גאון, מירי אלוני, ששי קשת, חנן יובל, חני נחמיאס ועוד.

אפי נצר (צילום: נתן יעקובוביץ')

טל' לפרטים והזמנות: 9300*


הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. יוסי+צוק אמר/ה

    אנחנו מנויים זה כ9 שנים לביג בנד. במופע האחרון וגם אלה שלפניו. המפעילים של הסאונד לא פעלו בצורה מקצועית . הקהל בסביבתי הגיב בצעקות.. ואפילו דניס חבר התזמורת נגש לסדר ולהתנצל… זו לו הפעם הראשונה שזה קורה וחבל.

הגיבו כאן לכתבה