שלושה אוהדי מכבי חיפה נעצרו הערב בגין תקיפה ופציעה של שוטרים במשחק בירושלים

שלושה אוהדי מכבי חיפה נעצרו הערב (שבת, 16/10/21) על ידי כוחות המשטרה באצטדיון ע"ש "טדי" בשכונת מלחה בירושלים היה זאת במסגרת משחק החוץ של קבוצת מכבי חיפה נגד הפועל ירושלים בו התרחש אירוע אלים קשה ומכוער ביציע של האוהדים הירוקים מחיפה, לשוטרים נגרמו חבלות והם נזקקו לטיפול רפואי מיידי.

מהמשטרה נמסר ל"חי פה תאגיד החדשות":

השוטרים שביצעו פעילות שיגרתית של אכיפה כנגד אי עטיית מסיכה בתחומי אצטדיון הכדורגל "טדי" בירושלים, הותקפו על ידי שלושה חשודים שהיו ללא מסיכה על פניהם כנדרש בחוק.
כתוצאה מכך נזקקו שלושה שוטרים לקבלת טיפול רפואי עקב החבלות שנגרמו להם.

שלושת האוהדים החשודים בתקיפה, נעצרו על ידי שוטרים נוספים שנכחו במקום והם הועברו לחקירה בתחנת המשטרה בירושלים. משטרת ישראל לא תאפשר כל גילוי אלימות, ובפרט כלפי אנשי החוק המבצעים את תפקידם לשמירת הציבור ובריאותו.

הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. מירי אמר/ה

  חצופים!
  טוב שנעצרו…

 2. ירון חנן אמר/ה

  חבל מאד שמכת האלימות של אוהדי הכדורגל הישראלי חדרה גם לשורות מכבי חיפה. אני מאד מקווה שהנהלת הקבוצה ורוב האוהדים יגנו זאת בכל תוקף. מה שמתחיל עם קללות גסות שהקהל משמיע כלפי שחקני קבוצות יריבות או שופטי כדורגל, מגיע בסוף לאלימות פיזית! זהו נגע שמרחיק אוהדי ספורט שלווים ונורמטיביים מהמגרשים ובסוף האספסוף הפרוע נשאר וגורם נזק עצום לקבוצה ולתדמית הענף כולו!

 3. יוסי אמר/ה

  לזרוק את שלושת
  הבבונים האלו מאחורי סורג ןבריח!!!),

 4. אייל אמר/ה

  וישוחררו למעצר בית?
  בני טובים נורמטיביים כבודו?
  שנה מאסר בפועל על כל ארוע אלימות באצטדיונים ומחוץ להם והרחקה לעשר שנים מכל אצטדיון.
  זו הענישה היחידה שתרתיע.

הגיבו כאן לכתבה