חיפה ירוקה • שיפור משמעותי במצב תחלואת הקורונה גם בערים השכנות ויישובי הסביבה

שיפור משמעותי ומשמח בכל ערי הסביבה וביישובים הקרובים

חיפה ירוקה עם ציון רמזור 4.1

בחיפה נכון להיום, (א' 3/10/21) 822 חולי קורונה פעילים, וכאמור, צבעה ירוק במדד הרמזור של משרד הבריאות. מדובר בשיפור משמעותי תוך זמן קצר יחסית, כמו שניתן לראות בגרף המצורף, כשלפני שבועיים (19/9/21), חיפה עוד היתה כתומה, ובהדרגתיות ירד מספר החולים.

חיפה

קריית ים ירוקה עם ציון רמזור 3.5

בקריית ים 112 חולי קורונה פעילים, ירידה משמעותית במספר החולים מהשבועות האחרונים בעיר. לפני כשלושה שבועות עוד היתה קריית ים אדומה, עם מספר כפול של חולים.

קריית ים

קריית מוצקין ירוקה עם ציון רמזור 3.8

בקריית מוצקין נכון להיום, 105 חולי קורונה פעילים וציון העיר עפ"י מדד הרמזור הוא 3.8. גם כאן מדובר בשיפור מרשים, כשלפי פחות כחודש עוד היתה העיר אדומה ומספר החולים בה היה קרוב ל-400.

מוצקין

טירת כרמל צהובה עם ציון רמזור 4.6

בטירת כרמל ישנם נכון להיום, 118 מאומתים לקורונה וצבעה עפ"י מדד הרמזור הוא צהוב. רק לפני זמן לא רב, פחות מחודש ימים, עוד היתה טירת כרמל אדומ, כציון הרמזור בה היה גבוה במיוחד – 9.1. כעת, כאמור, בדומה לערים אחרות בסביבה, חל שיפור משמעותי במצב התחלואה בעיר, וכעת ציון הרמזור בטירת כרמל הוא 4.6.

טירת כרמל

טבעון ירוקה עם ציון רמזור 4.4

בטבעון 55 חולי קורונה פעילים נכון להיום, וצבעה עפ"י הרמזור של משרד הבריאות הוא ירוק. קריית טבעון שמרה על על יציבות יחסית בצבע הצהוב לאורך הימים האחרונים וכעת חל בה שיפור מסוים שמביא אותה אל ציון הרמזור 4.4.

טבעון

נשר ירוקה עם ציון רמזור 3.8

בנשר 67 חולי קורונה פעילים נכון להיום. מדובר הירידה חדה מאוד במצב התחלואה, כשרק לפני כשבוע היתה נשר אדומה עם ציון רמזור של 7.6. לפני כשבועיים (19/9/21) היה ציון הרמזור בנשר 6.4 ומספר חולי הקורונה היה גדול כמעט פי שלושה ממספרם היום (3/10/21).

נשר

עספיא כתומה עם ציון רמזור 6.7

בעספיא, נכון להיום, 84 חולי קורונה פעילים, וצבעה במדד הרמזור כאמור, כתום. מדובר בשיפור מסוים במצב התחלואה, שכן, במשך כשלושה שבועות עד כה, היתה עספיא אדומה באופן רציף.

עספיא

קורונה – תקנות שעת חירום

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. בלימה זמנית בלבד לקראת גל החורף אמר/ה

    רואים ירידה ועלייה בגלים שהחוקרים בעולם עוד לא מצליחים להבין ולכולם ברור שזה עונתי, כנראה מושפע מתערובת של מזג האויר בעולם וגלי שפעות אחרות, ותנועת אנשים בין מדינות ואופן התפוצה של הוריאנטים.
    לפני המודל של 2020 תחל עלייה מחודשת של גל חורף בנובמבר ככה שאני לא הייתי מציע להיכנס לשאננות גם למי שחוסן חיסון שלישי, כבר ברור שהוא לא מגן מספיק מהידבקות, אפשר להידבק ולהדביק גם עם חיסון שלישי וכמובן יש מליון איש באוכלוסיה המבוגרת והנוער שכלל לא מחוסנים בישראל.

  2. קסנדרה אמר/ה

    זה טוב, רק שלא תעלה התחלואה בחזרה עם לימודים ללא קפסולות ובהעדר הגבלות התקהלות ואכיפה לא משהו. שלא לדבר על ביטול התו הירוק !

הגיבו כאן לכתבה