בת 42 במצב בינוני עד קשה כתוצאה מפגיעת אופנוע בחיפה

אמבולנס של מד"א - ארכיון (צילום: ירון כרמי)

תאונת דרכים בדרך משה פלימן בחיפה

ממד"א נמסר לחי פה תאגיד החדשות: בשעה 07:56 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על הולכת רגל שנפגעה מאופנוע בדרך משה פלימן בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם אישה בת 42 במצב בינוני-קשה עם חבלות ראש ובטן ואת רוכב האופנוע במצב קל

מאיחוד הצלה – מחוז צפון נמסר לחי פה: צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני להולכת רגל בת 42 שנפגעה מאופנוע ברחוב דרך משה פלימן בחיפה.

אוראל בן קורט פרמדיק איחוד הצלה סיפר:

בסיוע חובשים נוספים הענקנו לה סיוע ראשוני בזירת התאונה. לאחר מכן היא פונתה לבית החולים רמב"ם במצב בינוני עד קשה. כמו כן הענקנו סיוע בזירה לרוכב האופנוע שנפצע באורח קל עד בינוני.
הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
 1. אייל אמר/ה

  אפשר לקבל סטטיסטיקה כמה מתים ופצועים גורמים האופנועים? זה נקאה שמדי יום מישהו או נהרג או נפצע קשה מאופנוע.
  הגיע זמן תהוציא את הכלים האלו מחוץ לחוק בכבישים הצרים של מדינת ישראל.

 2. לייבלה אמר/ה

  מכה גדולה נחתה על חיפה מכת הדו גלגלי !אכיפות מסוכנות נהיגה פראית בניגוד לחוקי וכללי התנועה תחריות פראיות עם אופנןעים משופרים רובם ללא לוחיןת זיהויי במיוחד בכביש שד ההגנה שבחיפה בשעות הערב עד שעות מאוחרות בלילה מסכנים את המישתמשים בדרך דוהרים במהירות מאיימת זה למעלה משנה וגם התלונות הרבות של תושבי דרום מערב חיפה אינן נאכפות!!חבל שכאשר תהיה תאונה קטלנית או קשה יבינו ויפנימו את המסוכנות בבעיה!!!

 3. א אמר/ה

  דרך משה פלימן הפכה מזה מספר חודשים למסלול מירוץ ואימונים לרוכבי אופנועים, בפרט בשעות הלילה 23 עד 02 בבוקר. אין אכיפה של המשטרה

הגיבו כאן לכתבה