רב״ט עדי לוי מקריית אתא מצטיינת מפקד חטיבה

רב״ט עדי לוי (צילום: דובר צה"ל)

הכירו את סמב"צית בחטיבת הגולן והחרמון, רב״ט עדי לוי מקריית אתא, סמלת מבצעית בחטיבת הגולן והחרמון ומצטיינת מפקד חטיבה 474 אל"ם אחסאן דרסה, לראש השנה. עדי למדה בתיכון רוגוזין והרחיבה מגמות תקשורת וכימיה.

עדי התגייסה באפריל 2020 ולאחר קורס של חודשיים שובצה להיות סמב"צית בחטמ״ר 474 שבגבול סוריה. מיד לאחר הגעתה לתפקיד החלה התרעת ״יוצא לאור״ ובצפון נכנסו להערכות ארוכה של כוננות לכל תרחיש אפשרי מצד סוריה ולבנון.

כששאלנו את עדי על אירוע מיוחד שזכור לה מהשירות עד כה, היא אמרה שללא ספק אירוע הנחת המטענים ע״י חוליית מחבלים ברמת הגולן באוגוסט שעבר, היה אירוע משמעותי, עדי תפעלה את האירוע הזה כאשר הגיעה לחטיבה.

רב״ט עדי לוי:

הרגשתי שזרקו אותי למים ולמדתי מזה המון, תפעלתי את האירוע ביחד עם חברותיי לחמ״ל וכאשר הסתיים האירוע וראינו אותו בתקשורת, הרגשתי גאווה לדעת שהייתי שם ולקחתי חלק במאמץ המבצעי, זה היה מעין סיפוק ותפיחה על השכם שהצלחנו״.
רב״ט עדי לוי (צילום: דובר צה"ל)

עדי תקבל השבוע את תואר מצטיינת מפקד החטיבה לראש השנה בזכות עבודתה המקצועית, אישיותה והישגיה המקצועיים. עדי קיבלה תעודת הצטיינות מטעם מפקד חטיבה 474 הקודם, אל"ם אחסאן דרסה.

עדי על קבלת ההצטיינות:

אני מתרגשת מאוד לקבל את ההצטיינות, אנחנו נמצאות בחמ״ל שעות רבות ואני מרגישה שאני נותנת את כל כולי ונהנית מהתפקיד שלי, כיף ומרגש לקבל את ההערכה והפרגון.

יישר כוח עדי והרבה הצלחה בהמשך!

הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. שלומית אמר/ה

  כל הכבוד לידי.
  אבל לא על הכבוד על שגיאת הכתיב. מה שהיא הרגישה על השכם זו טפיחה. לא תפיחה ! עוגת שמרים תופחת, ועל השכם טופחים…

  1. יהודי תושב ישראל והעיר חיפה אמר/ה

   **כל הכבוד לעדי **

  2. אורן אמר/ה

   אכן, עת לכל זמן ותמיד הזמן המתאים לכבד את שפתינו ולהתעלות ולהשתדל לדבר בשפה תקינה.

 2. מגי ברוך אמר/ה

  גאווה לקרית אתא
  תמשיכי להצליח ולהצטיי'ן🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱

הגיבו כאן לכתבה