אוהד בית”ר ירושלים הורשע בתקיפה של שלושה אוהדי מכבי חיפה

בית משפט השלום בחיפה, הרשיע היום (א’) את ליאור פטורי, אוהד בית”ר ירושלים בתקיפה של שלושה אוהדי מכבי חיפה.

משחק_כדור_רגל_ביתר_מכבי_חיפה_צילום_הנק_פוגל.JPG

המשחק שנערך ביום התקיפה בין בית”ר למכביחיפה (צילום: הנק פוגל)
כזכור פטורי, תקף ביום 27.12.2014, שלושה אוהדי מכבי חיפה (שני קטינים ובגיר) בעת שנערך משחק כדורגל בין קבוצת מכבי חיפה לבין קבוצת בית”ר ירושלים באצטדיון סמי עופר. פטורי, תקף וקילל קטין אחד תפס ב”חם צוואר” שעליו מוטבע סימן קבוצת מכבי חיפה, שעל צווארו של הקטין ומשך בו בחוזקה והורידו בכוח מצווארו, נגח בקטין השני ושבר לו את האף, ונתן סתירה לאוהד השלישי (בגיר) שניסה להרחיק אותו. בהמשך הוא אף ראה שני אוהדים אחרים של קבוצת מכבי, הוציא מכיס חולצתו חפץ חד והתחיל ללכת לכיוונם בעודו צועק לעברם “אני ידקור אתכם” כל זאת בכוונה להפחידם.

בחודש ינואר השנה הוגש נגד פטורי, כתב אישום והיום כאמור הוא הורשע במסגרת הסדר טיעון אליו הגיעו באי כוחם של הצדדים, לפיו פטורי, יחזור בו מכפירתו, ויודה בעובדות כתב האישום המתוקן, יורשע, ולא יבקש לבטל את ההרשעה או להימנע ממנה, יישלח לתסקיר שירות מבחן, והצדדים יטענו לעונש באופן חופשי, מבלי שהמלצות התסקיר מחייבות את המדינה. חוות דעת שירות המבחן וטיעונים לעונש נקבעו לחודש דצמבר.

השופט שלמה בנג’ו ציין בהחלטתו:
“על יסוד הודאת הנאשם, אני מרשיע אותו בעבירות המיוחסות לו בכתב האישום המתוקן. לאור הסכמת הצדדים, אני מורה על הגשת תסקיר שירות מבחן בעניינו של הנאשם. נקבע לקבלת חוות דעת שירות המבחן וטיעונים לעונש ליום 13.12.15”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.