קורונה בבתי ספר • מאומתים בחטיבות ביניים בחיפה

בחטיבת הביניים ליאו באק ובחטיבת הביניים בסמת בחיפה, התגלו חולי קורונה מאומתים. תלמידים שאינם בעלי תו ירוק או שאינם מחוסנים התבקשו להיכנס לבידוד. הודעות נמסרו לתלמידים ולהוריהם.


ההודעה שקיבלו הורי התלמידים בחטיבת הביניים ליאו באק

ערב טוב להורים ולתלמידים בכיתה חX וקבוצת מתמטיקה X בשכבת ח,
עודכנו כי התגלה חולה קורונה מאומת בכיתה של ילדכם. נמסר לנו ע"י משרד הבריאות כי בדיקת הפרטים הסתיימה. בהוראת משרד הבריאות, על תלמידי הכיתה ללא תו ירוק/ללא תעודת מחלים, לשהות בבידוד. כמו כן, משרד הבריאות ממליץ לכל מי שהיה במגע עם החולה (כולל מתחסנים ומחלימים) לבצע בדיקת קורונה. הודעות אישיות יישלחו ממשרד הבריאות לניידים של הורי התלמידים.

למידע נוסף ניתן לפנות למוקד במשרד הבריאות 5400*
אנו יודעים כי הודעה זו מעלה שאלות וחששות רבים. על מנת שנוכל להשיב באופן מקצועי ויסודי על שאלותיכם, אנו מזמינים אתכם לפנות בקבוצת וואטסאפ ייעודית שתיפתח ל-48 שעות הקרובות.

עדכון לגבי אופי הלמידה מחר יימסר בהמשך,
בברכת בריאות איתנה,
הנהלת ביה"ס.


ההודעה שקיבלו הורי התלמידים בחטיבת הביניים בסמת

לתלמידי כיתה ז׳ והוריהם, ביה"ס בסמת חיפה, שלום רב,
התבשרנו כעת כי נמצא חולה מאומת בכיתה. עד לסיום החקירה האפידמיולוגית בהוראת מנהל המחוז ומשלט קורונה – משרד החינוך ובידיעת הרשות, תלמידי הכיתה ללא התו הירוק מתבקשים להיכנס לבידוד מניעתי. אנו מבקשים להזכיר כי התנהלות אחראית תסייע בקטיעת שרשרת ההדבקה. תלמידים בעלי תו ירוק פטורים מבידוד. בהנחיית משרד הבריאות מומלץ לגשת להיבדק ולשמור על ריחוק חברתי עד לקבלת התשובה.
לידיעה, מנהלת בית הספר דיווחה למשל״ט קורונה את פרטי התלמידים שבאו במגע עם החולה המאומת. בהקדם תישלח אליכם הודעה מנחה ממשל״ט קורונה לכלל התלמידים שבאו במגע תוך התייחסות מותאמת לבעלי התו הירוק ולאלו שלא.

בית הספר ימשיך במתכונת למידה מותאמת. הודעה תישלח בהמשך. צוות בית הספר נמצא פה לרשותכם בכל שאלה ושולח חיבוק מרחוק.
בריאות איתנה לכולם,
בברכה,
מנהלת בית הספר.

קורונה – תקנות שעת חירום

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. ..Ho.. ,_ , okay אמר/ה

    הם כותבים רק כשיש יותר משני מאומתים, אם יש מאומת אחד בכיתה הורידו ממנו את ההתחייבות לבידוד. מה הפואנטה בזה.

הגיבו כאן לכתבה