קריית אתא • גני משחקים חדשים מוקמים ברחבי העיר

גני משחקים חדשים בקריית אתא (צילום: עיריית ק. אתא)

עיריית קריית אתא נערכת להקמת 13 גני משחקים ציבוריים חדשים ברחבי העירבמסגרת העבודות נבנה גן משחקים חדש ברחוב שדה בוקר

העבודות מתבצעות במסגרת תכנית האב לבניית ושדרוג גני המשחקים בעיר. העבודה מבוצעת בשלבים, כאשר בכל שלב יבוצע מקבץ אחר של גני משחקים ציבוריים. 

גני משחקים חדשים בקריית אתא (צילום: עיריית ק. אתא)

בימים אלה החלו העבודות להקמת גן משחקים ציבורי חדש ברחוב שדה בוקר ובהמשך יתבצעו עבודות גם ברחוב מורדי הגטאות ובפארק אברהם. 

עם סיום העבודות בגנים הנ"ל, יחלו העבודות לבנייה ושדרוג גנים נוספים ברחבי העיר, בין היתר בגבעת רם, בנווה חן, אביגדור עשת, בן עמי, ברכה פולד, התמרים, כצנלסון, בית וגן ובפארק הספורט. 

גני משחקים חדשים בקריית אתא (צילום: עיריית ק. אתא)

העבודות כוללות הקמת מתחמי פעילות חדשניים לפעוטות ולבוגרים, מתחמי כושר, התקנת מתקני שעשועים מתקדמים, מצע גומי, הצללה, גידור, תאורה, פיתוח נופי והנגשה.

יעקב פרץ ראש עיריית קרית אתא
יעקב פרץ ראש עיריית קרית אתא

יעקב פרץ, ראש עיריית קריית אתא:

במסגרת תכנית הפיתוח העירונית אנו מקימים גנים ציבוריים חדשים ומשדרגים את הגנים הקיימים, במטרה לפתח את המרחב הציבורי, תוך מתן מענה מיטבי לצרכי התושבים.
הגיבו כאן לכתבה

9 תגובות
 1. משה אמר/ה

  אחי דחוף גבשושיות.במפרים כל אורך רחוב כצנלסון

 2. שוקי אמר/ה

  שכחתם שיש תושבים גם ברחוב ויצמן. הזנחתם את הרחוב, תאורה אפלה ומדכאת, סמטאות חשוכות, לכלוך בכל מקום, גן המשחקים ללא תאורה. ארנונה משלמים, ומה התמורה? בושה

 3. תושב שביט אמר/ה

  מאחורי רח איינשטיין 7 יש גן משחקים עלוב כל כך בלי צלון שני מתקנים מתפוררים שצובעים אותם כל תקופה אולי תתחילו להתעורר יש שם שטח גדול עם לא מעט מבקרים ופוטנציאל אדיר הגיע הזמן לחדש גם אותו ואני שומע את זה מלא מעט אנשים שגרים באזור שצריכים ללכת עד לחנקין בשביל גינה נורמלית עם צל גם באזור הזה משלמים ארנונה

 4. חנה אמר/ה

  מה עם רחוב סולד הנרייטה רחוב מוזנח ואין גן שעשיעים נורמלי

 5. אולה אמר/ה

  זה מאוד יפה שדואגים לילדים,חבל שלא חשבו גם על בטיחות של ילדים.מגלצ'ה מאוד מסוכנת ילדים מחליקים במהירות גבוה בגלל זה שמגלצ'ה עשויה מתחת וסוף של מגלצ'ה קצר..מאוד מסוכן עד הפגיע הראשונה.

 6. פדידה שרה אמר/ה

  כדאי באותה הזדמנות לדאוג למתקני שתיה ושירותים ציבוריים. הנחוצים בעיקר עבור ילדים.

 7. דרור אמר/ה

  הכל טוב ויפה ומוערך אבל בגבעם אם התחילו שיפוץ ושיקום ונשאר הרכב עם צנרת תלוייה עם הכנה לפנסיה רחוב שעבר כבר יותר מחצי שנה ולא רואים אור האופק

 8. אורנה אמר/ה

  נשאר לו כסף מבנית העיריה המפלצתית……..

 9. ויקטור אמר/ה

  רחוב וייצמן והסמטאות זכריה וירמיהו שלידו טינופת ממש! משלמים הון על ארנונה!!! חבל שכך

הגיבו כאן לכתבה