ראש עיר מאויים • שני שוטרים הוצבו בכניסה לביתו

שוטרים בכניסה לביתו של אריה טל (צילום: חי פה)

שני שוטרים הוצבו בכניסה לביתו של ראש העיר טירת כרמל אריה טל. ההחלטה התקבלה על ידי משטרת ישראל. בשלב זה לא נמסר לחי פה מי מאיים על אריה טל.

מעיריית טירת כרמל נמסר לחי פה:

נושא אבטחת ראש העיר הינו החלטה שמקבלת משטרת ישראל.
ראש העיר סומך על המשטרה ומחזק את ידיה ומאחל שנה טובה לתושבי טירת כרמל ולכל בית ישראל.

ממשטרת ישראל נמסר:

מטעמים ברורים, איננו נוהגים להתייחס לרמות איום הנקבעות לאדם, או לסל האבטחה הנלווה אליהם.
בכל הנוגע למאויימים ללא קשר למקרה זה או אחר, משטרת ישראל מקיימת הערכת מצב מיוחדת לבחינת רמת איום וקביעת סל אבטחה הנדרש לנבחרי ועובדי ציבור מאוימים.

הגיבו כאן לכתבה

14 תגובות
 1. רפי רפול - חסון.חיפסטבל פה אמר/ה

  והקשר לחי פה?! 🧐

 2. אברהם ארזי אמר/ה

  אני לא מתפלא על זה שמאיימים על ראש עיריית טירת כרמל, עם לי כנכה בכסא גלגלים חשמלי, התנהג בצורה עבריינית מילולית, לא פלא שהוא חושב שמותר לו להתנהג כך עם כל אזרח שלא בא לו בטוב.

 3. J.lee אמר/ה

  רק אנשים קטנים רפי-שכל ופרימיטיבים מצדיקים : ביריונות , אלימות ופשע .

 4. יוסי אמר/ה

  גועל נפש של התנהגות איש ציבור. ראש עיר מתנהג כמו ראש מאפיה ומקבל משכורת ממשלם המיסים. למד משהו מהמאפיה של ממשלת ישראל ובתוכם עבריינים מוסריים ורמאים כנו בנט, אבו אלונה ,ליברמן וגנץ.

 5. אייל אמר/ה

  תוצאה של התכנטן הכושל של השכונה על ידי שני מתכננים שכושלים שוב ושוב בתכנטן בחיפה מהנדס העיר אריאל ווטרמן ומנהלת התכנון ורדה ליבמן. נאות פרס היא שכונה שתוכננה באופן מחפיר. שליש מהדירות ללא נוף. דירות פונות לפתחי חניונים. מבני שיכונים לרוחב שחוסמים אויר ונוף מבניינים אחרים. גני ילדים על כיכר תנועה עמוסה. שני חלקי השכונה מבותרים על ידי כביש ענק ומחוברים רק בגשר קטן. רחובות עם חומות ומדרכות צרות מדי. ואצטדיון שחולק אותם כבישי גישה עם השכונה. כאילו לא למדו כלום מקרית אליעזר. השכונה טובה, אבל בתכנון נוראי שגורם לה חסימות כבישים כל ארוע באצטדיון. וכמובן שאין תחבורה ציבורית וכולם מגיעים לבדיקות האלו ברכב הפרטי. הכל הפוך בעיר הזאת.. אצטדיון ענק שכמעט אין אליו תחבורה ציבורית מאף שכונה בחיפה ומחייב הגעה ברכב הפרטי. מה שקורה בעיר הזאת בתכנון זאת שערוריה מוחלטת.

 6. אזרח ותיק אמר/ה

  מעניין אם יש קשר בין המתואר בכתבה לבין העובדה ששכן בריון אלים שהפעיל נגדי 8.5 שנות טרור, כןלל תקיפות פיזיות, עבר מחיפה לטירת כרמל ?

 7. צדיק אמר/ה

  עצוב שנה טובה לראש העיר

 8. יהודי אמיתי אמר/ה

  לא מצדיק אלימות כלל.נגד אלימות בכל צורה שהיא.אבל כנראה שזה מגיע לראש העיר.

 9. לימור אמר/ה

  חיי בסרט מי יאיים עלייך חזירי הבר ?????

 10. ורד אמר/ה

  עוד פעם נודניקית תורנית מזכירה את חזירי הבר

 11. אברהם אמר/ה

  אנחנו חיים לצערנו במדינה של עולם תחתון פושעים ופושתקים שרוצים לנהל לנו את המדינה ע"י כוח אנשים רעים סוחרי סמים ורועי זונות שוק אפור ושוק שחור גובי דמי חסות שעשו להם צבא משלהם הם האויבים הכי גדולים של מדינת ישראל הם אלו שהורסים כל חלקה טובה בארץ ישראל אם מאיימים על ראש עיר זה בושה וחרפה ותעודת עניות למדינה.

 12. ריטה אמר/ה

  י ו ס י..רק נציגי ממשלה זו רמאים שקרנים גנבים מה היה לפניי,ביבי שרה,היה גרוע יותר לפני,בתכלס כולם כאלה ולמה?אנכנו העם סוג ז,,,,,, בעיניי המובילים בממשלה בעיריות,משרדי ממשלה ועוד ועוד.בתכלס אנכנו 0 בעינהם

 13. רפי רפול - חסון.חיפסטבל פה אמר/ה

  חייבים לשמור על ראש העיר טירת כרמל,אריה טל.כל הכבוד למשטרת ישראל. גמר חתימה טובה לילה טוב.

 14. עידן חדש אמר/ה

  האם הם גם עושים כביסה ופנלים?

הגיבו כאן לכתבה