קריית ביאליק | תוכנית “שבים לעבודה” ליווי תעסוקתי לשכירים ועצמאיים • ללא עלות

ליווי תעסוקתי (צילום אילוסטרציה: חי פה)

תוכנית שבי”ל (שבים לעבודה) נפתחה בקריית ביאליק  

במהלך חודש יוני 2021, נפתחה בקריית ביאליק תוכנית שבי”ל (שבים לעבודה), כחלק מתוכנית “תעסוקה לרווחה” שמוביל ארגון ‘בעצמי’ יחד עם משרד העבודה הרווחה והאגף לשירותים חברתיים בעיריית קריית ביאליק ובשותפות עם הקרן המשפחתית על שם תד אריסון. 

התוכנית מיועדת לכלל האוכלוסייה: ליחידים בגיל 27-67, הורים לילדים מגיל 22 ומעלה, אנשים אשר פוטרו מעבודתם/הוצאו לחל”ת, אנשים שעובדים 50% משרה ורוצים לשפר את שכרם ועצמאיים ובעלי עסקים שזקוקים לייעוץ עסקי בהקמה או ליווי של העסק. 

במסגרת הפרויקט, מנהל התוכנית בעיר שי היט, אשר לו ניסיון עשיר בתחום התעסוקה וכן היכרות רבה עם מעסיקים באזור, מלווה כל משתתף ומשתתפת, ממפה יחד איתם את הצרכים התעסוקתיים שלהם ומפנה אותם לקבל את השירותים שמציעה התכנית, המתאימים ביותר עבור כל אחד ואחת מהמשתתפים.

המשתתפים בתוכנית יקבלו כלים שיעזרו להם לקדם את הכיוון התעסוקתי/העסקי המתאים עבורם. התכנית מהווה פריצת דרך בהתמודדות עם סוגיות תעסוקה, מסייעת למשתתפים עם קושי תעסוקתי ומותאמת לאנשים השואפים לשינוי ושילוב מחדש בשוק העבודה.

התכנית כוללת מספר מענים: ליווי תעסוקתי עד 12 מפגשים, ליווי עסקי עם יועץ עסקי מוסמך עד 12 מפגשים, מגוון סדנאות מקצועיות: כתיבת קורות חיים, הכנה לראיון, הכנה למרכזי הערכה. הכשרות וקורסים מקצועיים יחד עם השמה לעבודה בסיום ועוד…

המשתתפים בתכנית מקבלים ליווי אישי, מקצועי ותהליכי על ידי רכז הפרויקט וצוות מנחים ויועצים מקצועיים והכל ללא עלות.  

שי היט (צילום: “בעצמי”)

שי היט, מנהל תוכנית שבי”ל קריית ביאליק:

השביל שלך להצלחה מתחיל כאן ועכשיו, אני פה בשביל כל אחד ואחת שרוצה לעשות צעד קדימה כשכיר ועצמאי ומלווה אתכם לאורך כל הדרך. הצטרפו אליי ויחד נלך בשבי”ל, נכיר, נלמד, נחלום וביחד נגיע ליעד ונגשים את החלום. אני רוצה להודות לכל העוסקים במלאכה בעיריית קריית ביאליק, המסייעים להצלחת התוכנית.

‘בעצמי’ הנו ארגון חברתי, הפועל לצמצום העוני והפערים החברתיים בישראל, על ידי קידום בתעסוקה של אוכלוסיות מודרות ומעוטות-הזדמנויות, ומעניק את שירותיו וליווי המקצועי שלו לכל מחפשי העבודה באשר הם.

אלי דוקורסקי - ראש עיריית קריית ביאליק (צילום: אלבום אישי)
אלי דוקורסקי – ראש עיריית קריית ביאליק (צילום: אלבום אישי)

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי:

מאז השקת התוכנית, כ-100 דורשי עבודה תושבי העיר פנו לקבל את הסיוע, מתוכם כ- 40% כבר קיבלו מענה ראשוני. אני מזמין את תושבות ותושבי העיר להיעזר בשירות החדש בכדי לחזור למעגל התעסוקה או לקבל יעוץ וליווי עסקי. 

מספר המקומות מוגבל!
לפרטים נוספים ולהרשמה כתבו ל – shai.hit@be-atzmi.org.il
או התקשרו ל-שי היט בטל’ 054-8003132


הגיבו כאן לכתבה