"30 אלף איש בסמי עופר? אדאג שזה לא יקרה" פרויקטור הקורונה מודאג

אצטדיון סמי עופר חיפה (צילום: אדיר יזירף)

ממכבי חיפה נמסר לחי פה תאגיד החדשות:
"למען הסר ספק, המשחק יתקיים כמתוכנן עפ"י הנחיות משרד הבריאות"


עפ"י תקנות הקורונה מותרת התקהלות של עד 5,000 איש בחלל פתוח, אך היום צפויים להימצא במשחק בסמי עופר 30,000 איש

הערב (ה' 26/8/21) בשעה 20:00 צפוי להתקיים משחק הגומלין של פלייאוף הליגה האזורית בין מכבי חיפה לנפטצ'י באקו בסמי עופר. כ-30 אלף איש צפויים להגיע למשחק המכריע, אך פרוייקטור הקורונה, פרופ' סלמאן זרקא, הודיע כי הוא מתכוון למנוע הגעת צופים רבים לאצטדיון.

פרויקטור הקורונה פרופסור סלאמן זרקא (צילום: מארק ניימן/ לע"מ)

בריאיון שנתן פרופ' זרקא לגיא פלג וניסים משעל בתוכנית "שבע תשע" ברדיו 103FM, נראה כי פלג הפתיע את פרופ' זרקא כשסיפר לו על כוונתו להגיע למגרש היום לרגל המשחק הגורלי (פלג חיפאי במקור, אוהד ותיק של מכבי חיפה ואף שימש בעבר כדובר הקבוצה). זאת על אף העלייה בתחלואה והדיונים הבלתי פוסקים בקבינט הקורונה על הגבלות עתידיות שיתכן ויוטלו במהלך חגי תשרי.

"חידשתי לך?", תהה המראיין פלג. "אני חידשתי לך שיש הגבלות של 5,000 איש, וככל שמדובר ב-30 אלף איש הפתעת אותי, אדאג שזה לא יקרה", השיב זרקא.

מוחמד אבו פאני ועומר אצילי חוגגים. נקווה שיחגגו היום מול אצטדיון מלא (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)

ממכבי חיפה נמסר לחי פה תאגיד החדשות: המשחק מתקיים במתכונת רגילה תחת הגבלות והנחיות התו הירוק

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
 1. אייל אמר/ה

  הכל פארטץ'. מדינת הפארטץ', היהיה בסדר, העזוב אותך סתם אומרים, מדינת הסמוך, הכאילו כזה, הבחארווה, בחרטא, במשיכת עין, בכאילו, בסתם נראה לך שבאמת יגבילו….
  התוצאה ברורה. ראש ממשלה ושרים עלובים, אין שום תוכנית מסודרת, אכיפה, ענישה. כל אחד עושה מה בא לו. אז כמה אלפים יידבקו וכמה מאות ימותו בגלל מכבי חיפה… – לא ביג דיל. כנל טיסות. כנל חתונות. כנל חגיגות ענק.

 2. בר אמר/ה

  פרויקטור הקורונה פרופסור סלאמן זרקא הבנתי שהפסדת באמירה שלך : לגבי 30אלף האוהדים ..ציטוט שלך " אדאג שזה לא יקרה " וזה אכן קרה היה משחק היו אוהדים והיה גם נצחון תתפלא ..
  מה שלא היה זאת הקפדה על התו הירוק ועכשיו נחכה עוד כמה ימים לאלפים של מאומתים …ומה תגיד סלמאן אני התרעתי …אבל לא מנעת …אז אתה לא בדיוק האיש המתאים להיות פרויקטור הקורונה פרופסור סלאמן זרקא ..תתפטר …

 3. אזרח ותיק אמר/ה

  הםנאטים במירון
  הפנאטים שטסים לאומן
  הפנאטים שנוהרים ל:סמי עופר"
  שלוש קבוצות שהמשותף להן הוא "צפצוף" על הגבלות.

הגיבו כאן לכתבה