חיסון קורונה שלישי לבני 30+ | משרד הבריאות

חיסוני קורונה לבני 30+ (משרד הבריאות)

מבצע חיסון במנה שלישית – ממשיך להתרחב לאוכלוסיות נוספות: החל מהיום (24.8.21) יחוסנו במנה שלישית גם בני 30 ומעלה | כך נמסר ממשרד הבריאות

לתיאום תור לחיסון, יש לפנות לקופות החולים.

החיסון במנה שלישית לבני 30 ומעלה אושר בעקבות המלצת הצוות המייעץ לחיסוני קורונה, הצוות לטיפול במגפות, וכן המלצת חברים בוועדת המעקב למועילות ולבטיחות החיסון. כזכור, בישיבה האחרונה הומלץ להרחיב בצורה מדורגת את מעגל המתחסנים לקבוצות צעירות מבני 40.


קורונה – תקנות שעת חירום

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. חיסון 3 ללא אישור fda.. אמר/ה

    ללא ספק רואים את המהלכים הפוליטיים ההיסטריים שמנוגדים כבר לכל הגיון בריאותי ומדעי כשאפילו אין אישור fda לבוסטר שלישי. עכשיו מאיימים על האוכלוסיה שנצטרך כל 5 חודשים להתחסן ויהי מה.. בחי שבכלל נבדקו השלכות ארוכות טווח של חיסון כזה שוב ושוב בגוף כשהfda האמריקני כבר קבע שמוביל למשל לדלקת קרום הלב בבני 40 ומטה. האם חיסון שלישי בטוח לבני 30? מי יודע בואו נבדוק על שפני הנסיון הישראלים. החיסון בכלל יעיל? אז למה במהלך הקיץ נדבקו עוד עשרות אלפי מחוסנים? לפתע יעילותו ירדה מ90% ל70% ואז 40% להפחיד את הציבור. 40% יעילות זה אפס יעילות ומי יודע אם בכלל נחוץ אם לא יעיל מול וריאנטים עמידים שכבר מסתובבים בעולם.
    אבל זה פתרון הקסם של ממשלת חלם. היום ההזוי ליברמן רוצה לבטל את התו הירוק. מעניין כשביתו תחלה במצב קשה חו"ח אם גם יוכל להתרברב שאנחנו כבר לא במגיפה..

  2. אמיר אמר/ה

    האם הכותב הוא רופא או ביולוג או כל מדעןאחר בתחום הרפואה או תגובתו נכתבת על סמך כתבות של כל מיני מתנגדי חיסונים?

הגיבו כאן לכתבה