ניידות חיסונים נגד קורונה בכללית חיפה והסביבה

ניידת חיסונים של כללית (צילום: דוברות כללית)

כללית הצטיידה בניידות לטובת חיסוני קורונה וממשיכה להילחם בנגיף הקורונה

כללית הצטיידה בניידות ובאמצעותן מנגיש את החיסונים למטופלי הכללית ברחבי המחוז. מתחילת מבצע החיסונים למנה השלישית, התחסנו בכללית מעל 700,00 איש.

ניידת חיסונים של כללית (צילום: דוברות כללית)

"באמצעות הניידות הנגשנו למטופלי כללית את החיסונים באופן מקצועי ובטוח. צוותי כללית ערוכים ומגויסים להמשך הפעילות למבצע החיסונים למנה השלישית. כל החיסונים מבוצעים על ידי צוות מיומן ומקצועי תוך הקפדה על הנחיות של משרד הבריאות והתגובות של המטופלים מחממות את הלב. המטופלים מגיעים להתחסן ורואים על הפנים שלהם כמה החיסון הזה חשוב להם, לא רק מבחינה רפואית", אומר רן אהרון, המנהל האדמיניסטרטיבי של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית. 

רן אהרון (צילום: דוברות כללית)
רן אהרון (צילום: דוברות כללית)

רן אהרון:

מדובר במבצע מאוד מורכב וחשוב, שיסייע גם למאות מטופלים שאין ביכולתם להגיע למתחמי החיסון ולהתחסן. אנחנו כל הזמן מתאימים את השירות במתחמים לפי הדרישות והצרכים השונים שעולים. אני מברך על שיתוף הפעולה ומודה לכל מי שנרתם לסייע למטרה הכל כך חשובה הזו.

כלל מבוטחי כללית מוזמנים להשתמש בשירות הייחודי הזה, לתאם תור ולהגיע להתחסן.


מבוטחי כללית מוזמנים לקבוע תור לחיסון באמצעות האפליקציה של כללית, אתר כללית או במוקד 2700*


רונן נודלמן (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)

רונן נודלמן, מנהל המחוז, סיכם:

אנחנו נמצאים בעיצומו של גל רביעי ואנחנו שמחים ומברכים על היענות של האוכלוסייה למבצע החיסונים. אנו מדגישים בפני הציבור הרחב להמשיך ולהישמע להנחיות משרד הבריאות, להקפיד על ריחוק, היגיינת ידיים ועטית מסכה. בימים הקרובים יתרחב השירות באמצעות ניידות נוספות ברחבי המחוז. אנחנו קוראים למטופלינו לא להזניח את הטיפולים והבדיקות. אנחנו כאן בשבילכם, שומרים על בריאותיכם, שימרו גם אתם.


הגיבו כאן לכתבה