הוד ממן, לוחם ה-MMA שמביא כבוד לטירת כרמל

ראש העיר אריה טל והוד ממן (צילום: עיריית טירת כרמל)

ראש העיר אריה טל, אירח בתחילת השבוע את אלוף ישראל וזוכה במדליית ארד באליפות העולם, הוד ממן מטירת כרמל, לוחם ה-MMA, אומנות לחימה משולבת שמשלבת את כול סוגי אומנויות הלחימה ומכניסה את המתמודדים לכלוב אחד ובו מותר הכול – להפיל, להכניע, להרביץ… ומנצח יש רק אחד.

ממן (17) בחר בספורט הלא שגרתי אחרי שנים שישב מול המחשב והוסיף קילוגרמים למשקלו, לאחר ששמע על אומנות הלחימה המשולבת, הצטרף למכון בחיפה ועשה מהפך בחייו.

ממן זכה באליפות ישראל ויצא לבולגריה לאליפות העולם עד גיל 18 ומשם חזר עם מדליית ארד ועם המקום השלישי והמכובד מבין 17 מדינות.

ראש העיר אריה טל, שמע את סיפורו של הוד ממן הצעיר והעניק לו תשורה צנועה על הזכייה במדליית הארד.

ראש העיר אריה טל והוד ממן (צילום: עיריית טירת כרמל)

אריה טל ראש העיר:

פגשתי ילד מקסים וצנוע, ספורטאי מחונן שהביא הרבה כבוד למשפחתו ולעיר טירת כרמל, אני רוצה לאחל לו הצלחה בהמשך ותפקיד משמעותי בצה”ל ואני סמוך ובטוח שזו מדליה ראשונה, בדרך להישגים נוספים ובפעם הבאה שניפגש, הוד ממן יהיה אלוף העולם עם מדליית זהב.
הוד ממן בקבלת המדליה (צילום: Immaf)

הוד ממן:

אני רוצה להודות לראש העיר אריה טל על קבלת הפנים, התרגשתי לפגוש אותו ואני מבטיח להמשיך ולהביא הישגים שיעשו הרבה כבוד לעיר טירת כרמל. בחרתי בספורט לא פשוט אבל מאתגר מאוד והחלום שלי הוא להפוך את זה למקצוע, להילחם בליגות הגדולות בעולם ולקחת חלק בארגונים הטובים בעולם ולהיות בסופו של דבר אלוף עולם,  אבל כרגע התכנון הוא לנסות לקבל תפקיד בצבא שיאפשר לי להמשיך ולהתקדם בספורט הזה ולקטוף כמה שיותר תארים וכמה שיותר ניסיון והכי חשוב להיות הכי טוב במה שאני עושה.
הגיבו כאן לכתבה