חיסון שלישי לבני 50+ בכללית חיפה והסביבה • הזמינו תור ובואו להתחסן

חיסון קורונה לבני 50+ (צילום: דוברות כללית)

כללית החלה לחסן בני 50+ במנה חיסון שלישית נגד נגיף הקורונה, בהתאם להנחיות משרד הבריאות

"החיסון הוא האמצעי שיש למניעה ולצמצום התחלואה", אומר רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית.

"לצד המאמץ לחיסון במנת הדחף, אנו ממשיכים במאמץ לחסן גם מנה ראשונה, אני שב וקורא למי שהמתין וטרם התחסן במנה הראשונה – לבוא ולהתחסן – אין סיבה להמתין, במיוחד לאור פתיחת שנת הלימודים הקרבה. לפי מחקרים החיסון הוכח כבטוח, מונע תחלואה קשה, תורם לבריאות ומגן על הסובבים אותנו ומאפשר לנו לנהל שגרת חיים עליה כולנו רוצים לשמור. בואו להתחסן, הצוותים שלנו ממתינים לכם", מוסיף נודלמן.

חיסון קורונה לבני 50+ (צילום: דוברות כללית)

מסקר שערך מכון כללית למחקר בקרב מדגם של כ-4,500 מתחסנים בני 60+ לאחר שבוע מקבלת החיסון השלישי עלה כי תופעות לוואי המדווחות כשבוע לאחר קבלת מנת החיסון השלישית דומות לאלה שהופיעו לאחר המנה השנייה. 88% מהמשיבים דיווחו על תחושה דומה או טובה יותר לעומת התחושה בימים שלאחר מנת החיסון השנייה 31% דיווחו על תופעת לוואי אחת או יותר לאחר החיסון. התוצאות, גם אם ראשוניות ומבוססות דיווח עצמי, מספקות מידע על תופעות הלוואי המדווחות ומאפשרות השוואה בין תופעות הלוואי לאחר מנת הדחף (חיסון שלישי) אל מול אלו שנצפו על ידי אותם המתחסנים לאחר המנה השנייה – ומתברר כי הן, ברוב הגדול של המקרים, דומות או פחותות במנת הדחף.

חיסון קורונה לבני 50+ (צילום: דוברות כללית)

כללית מפעילה כ-200 מתחמי חיסונים הפרוסים בכל רחבי הארץ שיפעלו במהלך הימים הקרובים שעות נרחבות וארוכות כדי להבטיח זמינות ונגישות מרביים.

הזמינו תור באתר כללית, בקישור:

במוקד 2700*
או באפליקציה של כללית

הגיבו כאן לכתבה