שרפה בפנימיה בחיפה

לוחמי האש מתחנת חיפה בפיקודו של רשף רונן אטיאס פעלו הערב (ה’, 12/8/21) בשריפה במבנה בן שתי קומות המשמש כפנימייה של ילדים ברחוב ארלוזורוב בהדר שבחיפה. נזק נגרם למבנה, אך אין נפגעים בנפש.

חוקר דליקות של מחוז חוף יגיע לבדוק את הנסיבות שהובילו לפרוץ השריפה.


שרפה בפנימיה בחיפה (צילום: איחוד הצלה)


הגיבו כאן לכתבה

7 תגובות
 1. ריטה אמר/ה

  אלהוים ישמור

 2. זהבה אמר/ה

  איפה זה?

 3. מאיר אמר/ה

  זה בארלוזורוב 6 חיפה פנימית חב”ד

 4. יהודי אמיתי אמר/ה

  לא להתחסן!!!

 5. מאיר אמר/ה

  מדובר במיבנה מאבן ברחוב ארלוזורוב 6 בחיפה , לשעבר המיבנה היה שיך לסניף של מפלגת המערך (העבודה) כיום מיזה 10 – 15 שנה המיבנה שיך לתנועת חב”ד חיפה ( פנימיה לצעירים ) מגיל 17 עד 23 זה שלוחה של חב”ד מצפת כל חצי שנה הבחורים מתחלפים כניראה שלא הישגיחו על המגהץ או מחשב נייד שכוסה או הונח על מזרון כשזה מתחמם יותר מדי פורץ אש גם שנאי של פלאפון ללא תו תקן עלול לעשות אש לצערי נקווה שלא קרה יותר גרוע ולא נפגעו אנשים השם ישמור

 6. אדי מור אמר/ה

  עוד מבנה שהפך להיות של החרדים. בציר מרחוב יוסף ועד רחוב השומר, לאורך הרחובות יהושע וסוקולוב, יש שורה של מבנים שהחרדים השתלטו עליהם בדור האחרון. הדוגמא הבולטת היא המבנים בפינת הרצל-סוקלוב, שהפכו לבתי כנסת של חב”ד והיו מקודם בעיקר של בנק הפועלים. ציר זה מסמן כיום את קו הגבול המערבי של ההשתלטות החרדית על מזרח הדר.
  המבנים ברובם אינם מתאימים לצרכים ציבוריים של ציבור צפוף כמו בבתי כנסת, פנימיות, תלמודי תורה וגני ילדים והם כוללים תוספות בניה רבות מאולתרות ומסוכנות. השריפה הזאת צריכה לשמש צופר אזעקה.

 7. יהודי אמיתי אמר/ה

  אדי מור,צפירת האזעקה צריכה להישמע מדברייך הגזעניים כנגד הדתיים והחרדים.בזמן שאתה לא תהיה איתנו כבר,החרדים ימשיכו להיות ולחיות ואתה תגיע לכף הקלע.אתה מסית וכל כולך מלא שנאה,שלא היתה מביישת גרמני אנטישמי.תתבייש!!!

הגיבו כאן לכתבה