תינוק כבן שנה וחצי ומשפחתו חולצו מלב ים מול חוף שמן

יאכטה ובה הבעלים עם זוג נוסף ותינוק כבן שנה וחצי, נקלעה היום (ג’) למצוקה סמוך לחוף שמן בחיפה, לאחר שנתקעה על גבשושית חול באמצע הים. עם קבלת הקריאה ביחידת השיטור הימי של משטרת מחוז חוף, הגיעה למקום סירת השיטור הימי בפיקודו של השוטר רס”מ ערן אזרד, והחלה בחילוץ הימי.

khilotz.JPG

צילום: חטיבת דובר המשטרה
השוטר אזרד, מיחידת השיטור הימי של משטרת מחוז חוף שהגיע למקום, חילץ תחילה את התינוק כשאמו מוסרת אותו מעל גלי הים לספינת השיטור ובהמשך עברו הוריו לספינה. לאחר שההורים והתינוק הגיעו לחוף מבטחים, חולץ גם בעל היאכטה. ניסיונות חילוץ היאכטה לא צלחו וגרר ימי זומן למקום על מנת לגרור את כלי השייט מהמקום ולהחזירו לחוף.

רס”מ אזרד, מיחידת השיטור הימי: “שנים רבות אני ושאר חברי ליחידה עוסקים בהצלת חיי אדם זו פעם ראשונה שאני מחלץ תינוק רך שכזה ועוד בים גלי ללא כל אבטחה . אני שמח שהחילוץ הסתיים בצורה שכזו וכולם הוחזרו לחוף בריאים ושלמים . אנחנו נמשיך לשמור על המתרחצים הספנים ושאר הספורטאים הימיים במיוחד בעונה זו של השנה “.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. גלעד אילת אמר/ה

    כל הכבוד לשוטר אזרד, אבל אני התחננתי לפני שלוש שנים לשוטר בשם שרון שלא התחשק לו לצאת מהמשרד לים והשאיר אותי להציל את חיי לבד בשעה שהתפתחה סערה מספר שעות לפי התחזית, חבל המפרש נקרע מהרוח החזקה, והמנוע הרזרבי לא התגבר על הרוח הנגדית, התחננתי לשוטר הזה לעזרה, והוא נתק את הטלפון, שוב ושוב, חשוב שאנשים ידעו שיש גם שוטרים רעים שלא עושים את עבודתם!!

הגיבו כאן לכתבה