לראשונה ברמב”ם | מענה לטיפול לסובלים בחוסר בעצם

בית החולים רמב”ם מצטרף לניסוי של חברת הביוטכנולוגיה החיפאית, בונוס ביוגרופ, ויאפשר להשתיל עצם נוזלית שפותחו על ידי בונוס ביוגרופ למטופלים הסובלים בחוסר בעצם.

בונוס ביוגרופ, חברת הביוטכנולוגיה החיפאית, המפתחת טכנולוגיות חדשניות וייחודיות להנדסת רקמות ולרפואה תאית, הודיעה היום כי בית החולים רמב”ם מצטרף לארבעת המרכזים הרפואים בהם פעילה החברה, ויאפשר מעתה למטופלים בבית החולים הסובלים מחוסר בעצם לקבל טיפול פרי הפיתוח של בונוס.

בונוס ביוגרופ היא החברה הראשונה בעולם, שהציגה פיתוח שטיפל בהצלחה בריפוי חסר עצם באורך של 5-8 סמ’, בעצם אמת היד של שני מטופלים ובעצם שוק הרגל של מטופל נוסף, באמצעות השתלת שתל חי של עצם אנושית בהזרקה.

שתל חי של עצם אנושית, מתוצרת בונוס ביוגרופ, מיוצר על בסיס תאים שנלקטו מרקמת שומן שנלקחה מגופו של המטופל, מוזרק לגוף המטופל ומתקשה בתוכו. השתל מפחית את הסיכון לתגובה חיסונית ולדחיית השתל היות שהוא מגיע מתאי המטופל עצמו. בנוסף, השתלת שתל עצם זה, איננה מצריכה הליך כירורגי מורכב, ובכך מסייע להחיש את השיקום של המטופל.

פרופ’ דורון נורמן, מומחה בכירורגיה אורתופדית ומנהל המערך האורתופדי, ברמב”ם, מסר לחי פה – תאגיד החדשות:

המערך האורתופדי במרכז הרפואי רמב”ם גאה לשתף פעולה עם חברת בונוס ביוגרופ ולקחת חלק בניסוי הקליני להשלמת חסר עצם אורתופדי, בתקווה להביא בשורה למטופלינו.
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור בריאות בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו