יעקב בוחבוט נפטר לאחר שחלה במחלת הקורונה | חבר מועצת העיר קריית ביאליק

יעקב בוחבוט ז"ל


חבר מועצת עיריית קריית ביאליק יעקב בוחבוט נפטר לאחר שחלה במחלת הקורונה.

126 ימים לאחר שחלה במחלת הקורונה, תקופה במהלכה היה מורדם ומונשם רוב הזמן, הלך הלילה לעולמו חבר מועצת עיריית קריית ביאליק, יעקב בוחבוט. בן 67 במותו.

ב-18 במרץ אובחן בוחבוט כחולה קורונה ואושפז במצב בריאותי קשה במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה. כעבור מספר ימים הוגדר מצבו קריטי והוא הורדם והונשם. לאחר שריאותיו נפגעו באופן בלתי הפיך הומלץ לבצע לו השתלת ריאה והוא הועבר לבית החולים "בילינסון" בפתח תקווה אולם מצבו לא איפשר זאת ואמש, לאחר 126 ימים בהם מרבית הזמן היה מחובר למכונת האקמו נפטר.

ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, הביע צער עמוק על פטירת חבר מועצת העיר ואמר:
"בשבת האחרונה ביקרתי את בוחבוט בבית החולים, הוא היה ברגעי הארה, עירני, חייך אלינו, התרגש ושמח על המפגש, שהיה למעשה מפגש פרידה. הוא ניסה לדבר אך ללא הצלחה בשל החיבור למכשרים רפואיים. לצערי למחרת היום חלה הרעה משמעותית במצבו והוא הורדם עד לקביעת מותו אמש סמוך לחצות. בוחבוט היה חבר מועצה בעל רגישות חברתית ואיש משפחה למופת. תמיד בלט בנוכחותו. אני משתתף בצער המשפחה ומבכה על אובדנו של איש ציבור חם ורגיש."

יעקב בוחבוט הניח אישה סימה ו-3 ילדים, אבישי, עומר ואסף שחגג אתמול יום הולדת עצוב במיוחד. יעקב הוא אחיו הצעיר של חבר הכנסת לשעבר, שלמה בוחבוט, שהיה ראש עיריית מעלות תרשיחא ויו"ר מרכז השלטון המקומי.

מועד הלווייתו של יעקב בוחבוט ז"ל
מועד הלווייתו של יעקב בוחבוט ז"ל

יעקב בוחבוט מודיע על הצטרפותו לקואליציה העירונית (מרץ 2020)


לא ניתן להגיב