אור שחף מונה למנכ”ל החברה הכלכלית לחיפה

בישיבת מועצת המנהלים של החברה הכלכלית לחיפה שהתקיימה אמש (יום ג’) נבחר אור שחף למנכ”ל לחברה. שחף נבחר פה אחד בתום הליך מורכב של מיון וראיונות, בו התמודדו עשרות מועמדים

אור_שחף.jpg

אור שחף
החלטת מועצת המנהלים של החברה התקבלה פה אחד בתום הליך מכרזי. שחף, בעל תארים מתקדמים בשיווק ובמנהל עסקים, עסק ביזמות וניהול בחברות ענק בינלאומיות. שחף ייכנס לתפקידו ב – 1 בספטמבר.
“הליך הבחירה היה לא פשוט”, אמר יו”ר דירקטוריון החברה הכלכלית שמואל גנץ, “בעיקר בשל העובדה שוועדת האיתור וחברת השמה מקצועית שפעלה לצדה, נאלצו להתמודד עם מספר גבוה של מועמדים מצויינים. זה היה הליך ישר ותקין, שלשמחתי, היה נקי מלחצים. בסיומו של תהליך בחר דירקטוריון החברה הכלכלית בעור שחף, המועמד שהומלץ ע”י ועדת האיתור”.

אור שחף “אני שמח לחזור ולפעול בחיפה ולתרום לפיתוחה. אני מאמין בעיר חיפה ושמח מאוד שנפלה בחלקי הזכות לסייע לקידומה ולהוציא לפועל את מדיניות עיריית חיפה”.

שחף, 45, תושב חיפה, בעל תואר B.A במדעי המדינה ותואר M.B.A במנהל עסקים. בשנים האחרונות שימש כמנהל בכיר לתחום לקוחות אסטרטגיים, יזמות עסקית וניהול מערכי מכירות בחברות בינלאומיות מובילות בהן: “נסטלה – אסם” “פרוקטור אנד גמבל”. בעברו היה שותף למיזמים עסקיים בעיר והקים מספר עסקים בעיר התחתית וברכס הכרמל. לשחף ניסיון רב בניהול ופיקוח על מערך עובדים גדול, יזמות עסקית, הובלת פרויקטים עסקיים שיווק וניהול מערך מכירות.
הפרויקטים המטופלים בסדר יומה של החברה הכלכלית בשנים הקרובות, כוללים את פארק מדעי החיים של חיפה, החממה העסקית של חיפה, המשך פיתוחו של פארק מת”ם ועוד. לצד כל אלה, בחברה לא מפסיקים ליזום ולפעול לאיתור פרויקטים חדשים אשר ישמשו פרויקטי עוגן לחיפה, בהם כניסה לתחום התיירות, קידום מכרזים להתחדשות עירונית ועוד.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. חיפאי אמר/ה

    החברה הכלכלית לחיפה מחליפה מנכ"לים בשרשרת.
    חוץ ממשכורות הם עובדים על איזה פרוייקט ?

הגיבו כאן לכתבה