הפועל נפל מגובה רב, אתי נתנה לו טיפול ראשוני שהציל את חייו

האחות אתי קרמר (צילום: דוברות כללית)

האחות אתי קרמר נתנה טיפול חירום לפועל שנפל מגובה רב

בעת שאתי קרמר, מנהלת הסיעוד במרפאת כללית טירת כרמל מערב שהתה במרפאה בשעות הצהריים בהן היא סגורה לקהל, היא שמעה לפתע זעקות רמות. האחות יצאה מיד לראות במה המדובר ואם ניתן לסייע ופגשה באחד הפועלים בבניין ההולך ונבנה בסמוך, נסער, צועק ומבקש עזרה לחברו הפצוע. היא מיהרה להציג עצמה כאחות וכי ברצונה לסייע. אז הסתבר שמדובר באדם שנפל מגובה 5 מ’ ואתי ביקשה מהפועל שיביא אותה אל הנפגע.

היה קושי להגיע לפצוע שנפל באזור לא נגיש באתר הבניה והפועל היה צריך להעביר אותה מעל חומה גבוהה.

הפצוע שכב על הבטן, ניכר דימום רב מהראש והאוזניים והוא היה מעורפל הכרה. אתי הנחתה את חבריו להזעיק דחוף מד”א ובמקביל החלה במתן עזרה ראשונה. היא וידאה שישכב במקום בטוח וללא תזוזה, לאחר ששטפה את פניו, איתרה את מקום הדימום ועצרה אותו בעזרת בגד שלקחה מאחד הפועלים.

האחות אתי קרמר (צילום: דוברות כללית)

כמובן שדאגה להרגיע אותו ואת הסובבים ונשארה לצדו עד שפונה בניידת טיפול נמרץ. אתי שהייתה נסערת ומודאגת יצרה קשר עם בית החולים כדי לבדוק מה מצבו. “הוא מורדם ומונשם ומצבו קשה, אך אני מתפללת לשלומו ומקווה שהצלחתי לסייע ולו במשהו למצבו. הייתה זו פגישה עם המציאות הקשה של פועלי הבניין שנופלים מגובה ונפגעים ואני מייחלת לכך שתופעה זו תפסק. מי שרואה במו עיניו את המחיר יעשה הכל למניעתה”, היא מוסיפה.

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
  1. חני אמר/ה

    אתי האלופה👏👏❤

  2. ריטה אמר/ה

    את מלאך כן ירבו כמותך את😇😇😇😇

  3. אריק שטיינר אמר/ה

    כל הכבוד לאתי קרמר האלופה!!!

הגיבו כאן לכתבה