אירועים לילדים, לנוער ולכל המשפחה • קיץ חם בקריית אתא

כמידי שנה, מקיימת עיריית קריית אתא את פעילות "קיץ חם" הכוללת אירועי תרבות ופנאי במהלך חופשת הקיץ, במטרה לתת מענה איכותי וזול לתושבי העיר. במסגרת התוכנית מתקיימות פעילויות לבני נוער, פעילויות ספורט להורים וילדים והפנינג לכל המשפחה. 

במהלך חודש אוגוסט תקיים עיריית קריית אתא את סדרת אירועי קיץ חם הכוללים הפנינג לכל המשפחה: במתחם ביה"ס גיבורי עציון (16/8/21) עם מופע הילדים "מיטל ונעלי הפלא", במתחם ביה"ס שפרינצק (23/8/21) עם מופע הילדים "אסתר ואוטו גלידה" ואירוע סוף הקיץ בפארק הספורט (30/8/21) שיכלול הפנינג ענק עם מתנפחים, מתקנים אתגריים, מתחם לונה פארק, מתחם פארק מים, מופעי קרקס ייחודיים, סדנאות יצירה והפעלות. כל האירועים פתוחים לקהל הרחב ללא עלות. 

קיץ חם בקריית אתא

בנוסף, תקיים העירייה פעילות "קיץ חם לקטנטנים" הכוללת סדרה של מיטב הצגות הילדים בשיתוף עם רשת המתנסים העירונית בעלות של 10 ₪ להצגה. במקביל מקיימת מחלקת הנוער העירונית שלל פעילויות לבני הנוער הכוללות מופעי סטנד אפ, הופעות חיות של עדן מאירי ורביד פלוטניק, מגרשים מוארים עם שלל פעילויות ספורט, מתחמי פעילות בגנים הציבוריים ובפארקים, טורניר כדורסל, כדורגל ופלייסטיישן ועוד. כל אירועי הנוער תוכננו ע"י נציגי הנוער ע"פ בקשתם והם אלה שבחרו את האומנים והפעילויות, בהתאם להעדפותיהם.

במהלך חודש אוגוסט יתקיימו גם אירועים לציבור הדתי, בהפרדה בין גברים לנשים, הכוללים פעילויות בריכה, אטרקציות ומופעים. 

יעקב פרץ ראש עיריית קרית אתא
יעקב פרץ ראש עיריית קרית אתא

יעקב פרץ, ראש עיריית קריית אתא:

סדרת אירועי הקיץ נועדה לאפשר לכל תושבי העיר ליהנות ממגוון רחב של פעילויות תרבות ופנאי, מבלי לצאת מהעיר וללא עלויות גבהות. לא כל משפחה יכולה להרשות לעצמה  הוצאה כספית של מאות שקלים לבילוי משפחתי בחופשת הקיץ ואירועי הקיץ הינם חלק מאסטרטגיה עירונית חברתית שנועדה לאפשר לכל תושבי העיר ליהנות ממגוון רחב של פעילויות תרבות ופנאי איכותיות.
הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. גיגי שרה אמר/ה

    קצת טריקי הפרסום , מטעה….הצגות לילדים ב10שח…ילד יכול לבחור רק הצגה אחת מתוך הרשימה ולא כפי שנעשה בקריות אחרות כל שבוע הצגה ב10שח.

  2. יוצמח אמר/ה

    ומה הקשר לחיפה חוץ מאיקאה המשותף?!

הגיבו כאן לכתבה