כדורסל: הגארד הישראלי ספנסר וייס חתם לשנתיים בהפועל חיפה

צילום: הפועל חיפה

מועדון הכדורסל הפועל “בי-קיור לייזר” חיפה הודיע הבוקר (שלישי0 6/07/21) על החתמתו של הגארד הישראלי, ספנסר וייס לשנתיים הקרובות בקבוצה. וייס בן ה-26, גובהו 1.93 מטר, הינו יהודי-אמריקאי ששיחק בישראל בארבע השנים האחרונות. את דרכו המקצועית החל וייס באוניברסיטת פרינסטון שם זכה בתואר הרוקי של השנה ולאחר מכן נבחר שנתיים ברציפות בחמישיית העונה בליגת קיסוס (ליגה המאגדת כ-8 אוניברסיטאות עצמאיות). את המכללות סיים כשהוא במקום השני בהיסטוריה של האוניברסיטה עם 383 אסיסטים וחמישי בשלשות.

לישראל הגיע ספנסר בעונת 2017/18 לקבוצת גלבוע/גליל ומשם עבר לאשדוד. בשנתיים האחרונות שיחק בקבוצת הפועל באר שבע ואת העונה האחרונה סיים עם ממוצעים של 12 נקודות ו-3 אסטיסטים ב-29 דקות למשחק. לאחר החתמתו של וייס אמר יו”ר המועדון של האדומים, יובל רוסמן: “החתמה משמעותית למועדון. אנחנו ממשיכים להחתים שחקנים בכירים ושמחים לצרף אלינו את ספנסר שנחשב לאחד הקלעים הטובים בליגה וגם שחקן הגנה מצוין שיעזור לקבוצה להתחבר. ההחתמה היא עוד התקדמות שהמועדון עושה בגזרת הישראלים. חשוב לנו לצרף ישראלים בכירים, ואנחנו רוצים להמשיך להיות בצמרת ומאמינים שספנסר וייס יתרום למטרה. תודות למנהל המקצועי ראובן אלקס ולאלעד חסין שעמלו רבות כדי שזה יקרה”.

מאמן הקבוצה, אלעד חסין, אמר: “שמחים על ההצטרפות של ספנסר. היה לנו מאוד חשוב להביא שחקן שקודם כל יתאים לאווירה, לגישה ולמחויבות שהיו לנו בקבוצה בשנתיים האחרונות, ובנוסף לכך אנחנו מעריכים מאוד את הכישרון והשיפור שלו כל שנה. סימנו אותו כמטרה עיקרית בקיץ הזה ואנחנו מאוד שמחים שעמדנו בה”.

צילום: הפועל חיפה
צילום: הפועל חיפה
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו