רפואה גסטרואנטרולוגית איכותית בחיפה | מטופלי הכללית בידיים טובות

ד"ר הישאם שולי (צילום: דוברות כללית)

ד”ר הישאם שולי – מנהל המחלקה לגסטרואנטרולוגיה של כללית במרכז רפואי לין

מטופלי כללית שנזקקים לאבחון ולטיפול גסטרואנטרולוגי נמצאים בידיים טובות בהגיעם לטיפול במחלקה בלין, המנוהלת על ידי ד”ר שולי הישאם. הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית והדסה, ירושלים. התמחה ברפואה פנימית וגסטרואנטרולוגיה בבי”ח רמב”ם, התמחות אותה סיים בהצטיינות. 

במהלך ההתמחות עבר השתלמות מיוחדת במחלות כבד ודרכי מרה ובהמשך עבד כרופא בכיר במרכז למחלות כבד בבי”ח רמב”ם. 

בנוסף, עבר השתלמות בבעיות תנועתיות של מערכת העיכול בבי”ח אנגלי בנצרת. 

מזה כשלוש שנים הוא מכהן כמנהל מחלקת הגסטרואנטרולוגיה ועובד כרופא בכיר במחלקה למחלות כבד בניהולו של פרופ’ אלי צוקרמן במרכז רפואי לין של כללית.

ד”ר הישאם שולי (צילום: דוברות כללית)

הרמה הרפואית הגבוהה ביותר

במכון לגסטרואנטרולוגיה של כללית בלין, אותו הוא מנהל, עובדים שמונה רופאים מומחים, שרובם עובדים גם במכון הגסטרו בבי”ח כרמל מקבוצת כללית ושש אחיות שהוכשרו לתחום, כך שנשמר רצף טיפולי ומובטחת רמה רפואית גבוהה למטופלים במרכז הרפואי בקהילה.

במכון מבוצעים מידי שנה כ-10,000 בדיקות וייעוצים, כשהשירות כולל ביצוע בדיקות אנדוסקופיות, מתן טיפולים ביולוגיים, ייעוצי גסטרו, מרפאות ייעודיות למחלות מעי דלקתיות ולבעיות תנועתיות במערכת העיכול. לאחרונה התווסף במחלקה שירות חדש וייחודי לקהילה: ביצוע בדיקות לניטור חומציות בוושט לאבחנה של ריפלוקס (החזר קיבתי ושטי). 

חשיבות בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס

ד”ר הישאם מבקש להזכיר את חשיבות ביצוע הבדיקות לגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס בקרב נשים וגברים מעל גיל 50: דם סמוי מידי כל שנה, החל מגיל 50 או קולונוסקופיה אחת כל 10 שנים, כשיגרה או בהתאם להמלצת הרופא.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רציתם שינוי קיבלת ! אמר/ה

    חחחח יצאו בכתבה אחרי שבכללית חסמו מתן תרופות מסל התרופות לחולי קרוהן וציאליאק,דלקת מפרקים וחולי סרטן ! מביאים כתבה על רופא מצטיין? מה יעזור אם לא יוכל להעניק את מייטב הטיפול התרופתי

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור בריאות בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו