"תקופה רעה בתולדות המדינה נגמרה": הפגנת השמחה של המחאה נגד נתניהו

מחאה נגד בנימין נתניהו (צילום: שקד ברויר)

"מסיבת ניצחון"

גם השבת 19/6/21 התכנסו במרכז חורב בחיפה, להפגנת שמחה על סיום כהונתו של בנימין נתניהו כראש הממשלה. המפגינים מתנועות המחאה הפגינו במשך תקופה ארוכה בכל שבת, במחאה נגד שלטון נתניהו וכנגד השחיתות, השיסוי והפגיעה באחדות העם, כלשונם. במהלך ההפגנה חילקו מארגני המחאה למפגינים ממתקים וכוסות שמפניה ורודה, זכר למתנות אותן נהג לקבל נתניהו לפי החשד ושבגינן הוא עומד בימים אלו למשפט באשמת מרמה והפרת אמונים בתיק 1000.

בהפגנה השתתף גם סדי בן שטרית מתנועת Crime Minister, ממובילי המחאה נגד נתניהו מול מעון בלפור בירושלים. בן שטרית נשא דברים ואמר, בין היתר:

סדי בן שטרית במחאה בחיפה (צילום: שקד ברויר)
סדי בן שטרית במחאה בחיפה (צילום: שקד ברויר)

יש לי ילד קטן, נשבעתי שהוא לא יחיה בדיקטטורה. אעשה כל מה שאני יכול כדי שחייו כאן יהיו טובים… אין לנו על מי לסמוך אלא על עצמנו. אם לא נעמוד על המשמר הלך עלינו… תפקחו את העיניים… אסור לנו להוריד את העיניים מנבחרי הציבור, אחרת הם עושים מה שהם רוצים.

רותם פרלמן פרחי, ממארגני המחאה:

רותם פרלמן פרחי בריאיון לחי פה:
במשך יותר משנה כל שבת ולפעמים גם יותר מפעם בשבוע הפגנו. המסרים שלו ברורים מאוד: אנחנו נגד שחיתות ונגד נתניהו. אנחנו דורשים את יציאתו מחיינו. אנחנו לא מוכנים לכך שנאשם בפלילים יכהן כראש ממשלה, ואנחנו דורשים הגבלת כהונה של 8 שנים בראשות הממשלה. אנחנו דורשיפ גם ועדת חקירה ממלכתית לחקר פרשת הצוללות… ניסינו גם לקיים שיתוף פעולה בין יהודים לערבים בחיפה. אנחנו רוצים חברה שוויונית, ליברלית והומנית.

אייל רייכמן, ממארגני המחאה:

אייל רייכמן בריאיון לחי פה:

אנשים הפגינו בכל מקום בחיפה. המחאה שלנו הייתה הארוכה והאפקטיבית ביותר בתולדות מדינת ישראל… המסרים שלנו הם שלום ואחווה בין כל אזרחי ישראל… המשימה הקשה עוד לפנינו: לאחות את השבר בעם. אני מקווה שבעקבות סיום כהונת נתניהו כראש הממשלה נתחיל את השיקום… צריך לתת לממשלה החדשה לבצע את עבודתה ולהביא את השינוי… אנחנו רוצים להוציא את השחיתות מחיינו.
מחאה נגד בנימין נתניהו (צילום: שקד ברויר)
מחאה נגד בנימין נתניהו (צילום: שקד ברויר)
מחאה נגד בנימין נתניהו (צילום: שקד ברויר)
מחאה נגד בנימין נתניהו (צילום: שקד ברויר)
מחלקים ממתקים לרגל סיום עידן נתניהו (צילום: שקד ברויר)
מחלקים ממתקים לרגל סיום עידן נתניהו (צילום: שקד ברויר)
25 תגובות
 1. זהבה אמר/ה

  לצערי אי אפשר לומר "תודה שפטרנו מעונשו של זה". כפי שהבטיח יעשה הכל להפיל את הממשלה. ינחה את תומכיו גסי הרוח לשים מעצורים בגלגלי פעולתה ולהכשילה. בכל דרך יש למנוע ממנו פעילות זו.

 2. יהודה אמר/ה

  כנראה שלרוב הצוהלים היה מוצץ בפה או שעוד לא נולדו שפה השמאל היה בשלטון וכל יום בתל אביב חיפה נתניה ירושלים ובעוד ערי ישראל התפוצצו אוטובוסים ומסעדות אנשים חיו בפחד יום יומי לנסוע לעבודה והיתר כנראה בעלי זיכרון של חולדה מתה אבל מהרגע שהגיע ביבי החיים התחילו להיות נורמטיביים אפשר היה ללכת למסעדות בלי חשש לנסוע בלי חשש הכלכלה פרחה והוכחה לכך כולם צועקים שהם מסכנים ונוסעים לחוץ לארץ לפחות פעם בשנה אז אף אחד פה לא היה מסכן זאת פשוט קנאה למנהיג ענק המדינאי והפוליטיקאי הכי גדול שידעה מדינת ישראל וזוכה להערכה עצומה ממנהיגי העולם. אז לסיכום אתם תישארו חמוצים לנצח שמאלנים יקרים כי מאז רבין לא קם אצלכם מנהיג אמיתי אתם נשענים על מנהיג ימני שערק לשמאל והשמאלן שיחליף אותו אחרי שנתיים רחוק שנות אור מיכולת הנהגה של מדינה לכן רוב הסיכויים שבקרוב תצרכו להעביר שוב חורפים קרים בבלפור כי ביבי יחזור בגדול.

 3. עירית+לנדסברגר אמר/ה

  אמן, לו יהי.

 4. שרגא אמר/ה

  שכאלוחתם כמה אוטובוסים התפוצצו כאן כל יום , איך קראתם להם??? אהה כן, היה להם שם 'קורבנות השלום'. רק שלא יהיו לנו עוד הרבה קורבנות שלום כאלו.

 5. גיגי שרה אמר/ה

  משועוממיםםםםם…..!!!
  דיקטטורה וואוווו באמת….????
  אז בדמוקרטייה אסור לפתוח שמפניות ואת הפה???
  סתם תוההה 🤭🤫🙃

 6. גיגי שרה אמר/ה

  תעשו משהו מועיל…
  טפלו למשל בחזירי הבר….
  תחשבו על זה

 7. פוזמק חוטטרה אמר/ה

  חברים מספיק עם השמחההמוקדמת. די לנאיביות! עכשיו זה הזמן להסתער על יעדים ברורים ש"הנחיל" לנו הביוביהו: שחיתות, גזענות, פגניות, שנאה בין מגזרית ועדתית. עכשיו הזמן לניקוי האורוות בעזרת תמיכהבממשלת השינוי. הזמן למסיבות שמחה עוד רחוק מאד.

 8. רמבו אמר/ה

  לשקד ברויר: ניצחון ולא נצחון, ממש כמו ביטחון, שיגעון, חיפזון, פילפלון, כישלון……

 9. רמבו אמר/ה

  שרה גיגי,
  לכי מהר לטיפול פסי-כו-לו-גי אצל שרה ביבי.
  בהצלחה!!!

 10. סימה אמר/ה

  לכל המפגינים תומכי הטרור אנרכיסטים .ממשלת הטרור שהחליפה את המנהיג מספר 1 בעולם ..לא תספיק לחמם כסאות ותיפול .יש לכם טרוריסטים עלובים מספר חודשים מועט .להנות ממשלת הטרור ואחיכם הערבים ששותפים בה..ואתה המיץ של הזבל המרוקאי שיטרית שבורא עולם ינחית אלייך סרטן במוח וכך תואכל להיתעסק בבריאותך ללא מרפא.שתימחק מהעולם אתה ובניי בתייך אמן אמן 🙏🙏ארורים מקוללים הורייך שהביאו לעולם טינופת עוכר ישראל שכמוך..🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 11. סימה אמר/ה

  שאלה להנהלה חי פה .מדוע אתם לא מפרסמים את התגובה שלי ?? גם אתם כמו הפייסבוק מפרסמים רק תגובות של השמאל ?????מעניין שתגובות נגד בניימין נתנייהו מיד אתם מפרסמים

 12. גיגי שרה אמר/ה

  רמבו יקרה
  תודה על העצה…
  מה הייתי עושה בלעדייך🙃🤭

 13. לודמילה אמר/ה

  מהר מאוד ימצאו מישהו אחר לשנוא
  שנאת חינם, קנאת חינם ועליבות נפש

 14. אסף אמר/ה

  חחחחח זה זמני שבנט ראש הממשלה….
  ביבי יחזור ובגדול חחחחחחחחח.
  שמאל חלש חלש מאוד חחחח.
  רק ביבי ותמיד ביבי ראש הממשלה שלנו היקר.

 15. אליעזר אמר/ה

  ממשלה חדשה: בטחון- הבטיחו תגובה על כל בלון – הפציצו דיונות. תחבורה – אלפי אנשים שחזרו מחול שוחררו ללא בדיקת קורונה, וכבר התפרצויות במודיעין ובנימינה. פנים – הסתערות ערבית על שוטרים בדיר אל אסד – השר קורא לסדר ונגד אלימות. בריאות – נסיון להונות את הרשות הפלשתינית על ידי מכירת מאות אלפי חיסונים פגי תוקף.
  להמשיך?. ראבאק עוד לא עבר שבוע , נראה לי תןך שבוע שבועיים המפגינים חוזרים לחורב בקריאה נואשת לביבי לחזור.

 16. דיין אמר/ה

  די מספיק עם ההפגנות. לכו תמצאו לכם חיים .

 17. מוטי אמר/ה

  ליהודה. מנהיגי עולם מעריצים אותו? אם היית שומע מה אמר עליו פוטין, היית מתחבא מתחת למיטה מרוב בושה. אה כן, גם ביידן ממש מעריץ אותו.

 18. אייל אמר/ה

  נשי השיסוי ההזוים והאנטי דמוקרטים התכנסו בשעמום הקבוע שלהם לחגוג ממשלה לא לגיטימית ללא רוב בכנסת. רק תארו לכם איך היו מפגינים בהשתוללות אם הליכוד היה מקים ממשלה עם 60 קולות מנופחת בחוק נורווגי מורחב וכמעט 30 שרים.. הצביעות של מטורלחים אלו מדהימה כל פעם מחדש. אה כן וחלקו סוכריות כמו משפחות מחבלים ברחובות.

 19. א.ד. אמר/ה

  השיסוי והפילוג באו מלפיד שטינף כל הזמן על מצביעי נתניהו והימין וכינה אותם בשמות גנאי. יבוא יום והשמאלנים האנרכיסטים יבכו על לכתו של נתניהו.

 20. א.א מה ְ.חיפה אמר/ה

  מה יהיה לא נמאס לדבר רק נגד ביבי. הרא השינוי. נעשה. מדוע ממשיכים נגד ביבי. משעמם יהיה לאנטי ביבי. כאילו השמאל עושה דברים נאותים. רק יצאו נגד ביבי הממשלה הקודמת כמה בזבוז כספים. שהכניסו חברי כנסת נוספים והגדילו את הממשלה. ומה היום ממשלת שינוי הכניסו עוד 11 חברי כנסת. העיקר לא ימין רק שמאל. בנתיים אותו דבר. אז אין שינוי. הכל אותו דבר. רק הבדל שאז קראו לקאוליציה ממשלת ימין. והיום קוראים ממשלת שינוי זה ההבדל. חוזרים על אותם שגיאות שהימין עשה וכעת השמאל עושה. תםביקו לרדת על ביבי. ביהי חא בשלטון תמצאו לכם עניין אחר לרדת עליו . איזה צביעות כל השמאל.כי מדוע אף אחד לא מעיר על אותם הטעויות של השמאל.

 21. א.ד. אמר/ה

  למגיבה זהבה, תגובתך גובלת בפילוג ושיסוי. תיכף תגידי שביבי הגיב בשמך ולא את, כי ככה אתם בשמאל …. צבועים. אז גברתי "הנהורה" (🥴) לא יעזור לכם השמאלנים ההזויים, הימין יעשה הכל להפיל את הממשלה עם ביבי או בלעדיו. תתחילי ליילל כמו חתולת רחוב ואנחנו גסי הרוח נצחק… אם תרצי או לא תרצי.

 22. שכונה ד אמר/ה

  אל יתהלל חוגר כמפתח…בנפול אויבך אל תשמח…
  הוא עוד ישוב בצורה יותר חזקה ויותר אפקטיבית והחלומות על " מהפכה פרוגרסיבית – בולשביקית " ירדו לעפר ולאשפה.
  הימין ישוב לשלטון על חורבות הקואליציה מרובת הראשים וחדי הקרן שבה

 23. אדי אמר/ה

  אני ירושלמי ,אבל מנוי לעיתון הזה משום שאימא שלי גרה בחיפה . אז אני לא מבין דבר אחד . עד כמה אפשר להיות לעיתון עקום לצד שמאל. כמה שנאה יש לכם לביבי ולליכוד . כאילו אתם מייצגים רק צד אחד . יש אולי קצת ,אבל קצת מקום לאובייקטיביות . 14 שנות ביזיון והרס ,הכל בצבעים אפורים . לא היה שום דבר חיובי ? הכל חרה ? טוב ניחיה ונירא .בטוח שעוד תתגעגעו על תקופתו של ביבי .

 24. אייל אמר/ה

  נותן לבנט חודשיים לפני שהמשועממים מפגינים נגדו על משהו. לא לדאוג הם כבר ימצאו כי השעמום אוכל אותם ויש פנסיה תקציבית שדופקת כל חודש והכיף שלהם להשמיץ לשסות ולטרלל כל ממשלה. לפני ביבי הפגינו עבור המסתננים. עזבו הם ייצורים לאבדון חבל לנסות להבין.

 25. א.ד. אמר/ה

  חבורה של טיפשים מקיפה את סדי בן שיטרית שמקבל שכר גבוה במיוחד על כל הפגנה שהוא מארגן. לכל העליזים למיניהם … חכו ליום שדמעות דם יזלגו מעיניכם ותתחננו לשובו של ביבי.

לא ניתן להגיב