הצ'יפ שישמור על ילדי חיפה בגני המשחקים

גני המשחקים החדשים של ישראל וחיפה: כשהילדים שלכם משחקים בגן ה-44 בחיפה אתם יכולים להיות רגועים. מדובר בצ'יפ המותקן על מתקני המשחקים ודרך אפליקציית החינם מכל סמארטפון יכול לספק את כלל המידע על בטיחות המתקן ואינפורמציה מורחבת על המתקן כולל אפשרות דיווח און ליין על תקלות ופניות ציבור שונות.

003-_אילוסטרציה.jpg

מקבלים מידע על המתקן באמצעות הצ'יפ המותקן (צילום:: playworld)
אנחנו נכנסים לשבוע השני של החופש הגדול והילדים מסתערים על הפארקים, על הרחובות ועל גני המשחקים. המילה האחרונה היום בגני המשחקים של הילדים היא צ'יפ המותקן על מתקני המשחקים. נכון להיום צ'יפים כאלה הותקנו במספר גני משחקים ברחבי המדינה ואחד מהם גן ה-44 ברחוב גורדן בשכונת נווה, שאנן שנחנך לפני שנתיים ע"ש 44 אנשי כוחות הביטחון וההצלה משירות בתי הסוהר, מכבי האש ומשטרת ישראל, אשר נספו בשריפה בכרמל. את הצ'יפ בגן ה-44 התקינה חברת "אלו את ניצן". חברה שמתכננת, מייצרת, מייבאת ומתקינה מתקני משחק, ובעלת כל התקנים החשובים בתעשייה כמו: תו תקן לייצור והתקנת מתקני משחק, 9000 ISO – תעודת איכות של מכון התקנים הישראלי על כל חלקיו, תעודת פלטינה ותעודה ירוקה מהארגון העולמי לשמירה על כדור הארץ, כוכב נקי.

צ_יפ_המתקן.jpg
(צילום: playworld)
גן ה-44 שנחנך בעלות של 3.5 מיליון שקלים ונחשב לאחד הגנים המרהיבים במתקניו, חודש לאחרונה בצ'יפ ה- "פלייפוד" של חברת "אלו את ניצן" אשר התקינה את הצ'יפ בכל המתקנים. כאמור הצ'יפ הזה, בסריקה של אפליקציית החינם מכל סמארטפון יכול לספק את כלל המידע על נציגי החברה, על הוראות הבטיחות והמתקן וכמובן על שימוש במתקנים. כאשר מגיעים לצ'יפ ניתן לראות את המסמכים המאושרים של המתקן, את החומרים מהם הוא עשוי (מתקנים רבים בארץ מורכבים מחומרים המזיקים לבריאות), את כל הוראות התחזוקה והאינפורמציה על התקנת המתקנים וכמו כן, מוקד פניות ציבור און ליין לדיווח על תקלות ופניות ציבור שונות.

מנכ"ל ובעלי החברה הלן רות-ניצן: "אנחנו מספקים לילדים שלנו את הטוב ביותר. זה מה שמגיע להם. כאשר הורים מגיעים לגני המשחקים המרהיבים הם צריכים לדעת שהילדים שלהם בידיים טובות ולכולם נשאר רק להנות".

לא ניתן להגיב