עדכון: מחודש יולי 2018 הופסקו ועברו למרפאות קרובות – אתר חדש לבדיקות דם ואיסוף דגימות מעבדה נפתח בשד’ בן גוריון

 עדכון מחודש יולי 2018: 

שירות בדיקות הדם במתחם ביקור קופה בשד’ המגינים הועתק.

וניתן לבצע בדיקות דם בכל מרפאות הכללית ובמרפאה הקרובה ביותר

(קרית אליהו ) ורמת אלון הבדיקות מתבצעות מדי יום.

נגמרו התירוצים של אין זמן, וקשה להגיע. שירותי בריאות כללית פתחה בשבוע האחרון אתר נוסף לביצוע בדיקות דם ואיסוף בדיקות מעבדה, במתחם החדש של ביקור רופא, בפינת המגינים – שדרות בן גוריון בחיפה, וזאת כחלק מהרחבת והנגשת שירות ביצוע בדיקות דם באזור.

 

מוקד_בדיקות_דם_ביקור_רופא_בשד_בן_גוריון.jpg

מוקד בדיקות דם בשד’ בן גוריוןמהיום לא ניתן לחמוק מהפניה לבדיקת דם: כחלק מהרחבת והנגשת שירות בדיקות דם למטופלים בחיפה והסביבה, פתחה בשבוע האחרון, כללית אתר נוסף לביצוע בדיקות דם ואיסוף בדיקות מעבדה, הפועל במתחם החדש של ביקור רופא, בפינת המגינים שדרות בן גוריון. לשם כך, נחתם הסכם לניצל חדר הבדיקות במוקד בשעות הבוקר, כאשר אין פנייית קהל למוקד הרפואי של ביקור רופא, לשימושה של כללית, כאתר לקיחות דם מטעמה.

האתר החדש, שמתווסף למוקד שפועל כבר בהצלחה בקצה השני של העיר, ברמת אלון, יפעל במהלך השבוע (למעט ימי ד’ ו-ו’), החל משעה 6:30 בבוקר ועד 10:00. קבלת הקהל במקום נעשית ללא צורך בתיאום תור מראש ואין צורך להצטייד במכתב הפניה, כי הוראת הבדיקה מועברת באופן ממוחשב. השירות ניתן, כמו במרפאות כללית, ללא תשלום וניתן לנבדקים מגיל 5 ואילך.

בכללית מציינים , כי האתר מרווח ומאפשר ביצוע הבדיקה בנוחות רבה, הוא נגיש לנכים ועם שפע מקומות חנייה ללא תשלום, כמו כן נגיש לקווי התחבורה הציבורית, במטרה להקל על הנבדקים.

מנהל שירותי בריאות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, אינג’ שלמה פרי: “שירות זה מהווה שיפור נוסף בשירות ומותאם בעיקר לאנשים עובדים או לומדים שיכולים להגיע ולהבדק ללא תיאום ובשעה מוקדמת ביותר. מרכז הבדיקות החדש הינו מסלול נוסף שמצטרף למגוון הפשרויות הגדול שמעמידה כללית ללקוחותיה לביצוע בדיקת דם: מוקד נוסף ברמת אלון ועשרות מרפאות כללית בעיר, הממוקמות בכל שכונה ובהן מתבצעות הבדיקות. כמו כן, קיימת אפשרות להזמנת שרות מעבדה עד הבית – שירות שבו מגיעים עד לבית הנבדק או מקום עבודתו ומבצעים את הבדיקה. שירות זה מוצע ללקוחות כללית מושלם בתשלום נח (אינו כלול בסל)”.

מנהלת הסיעוד של כללית בחיפה, ברוריה ריקון: ” ההשקעה הרבה בהנגשת שירות בדיקות הדם והמעבדה מסייעת בקידום בריאותם של המטופלים. בדרך זו, אנו מבטיחים שהמטופלים ייענו לביצוע בדיקות אליהן הם מופנים. ביצוע בדיקות דם, כחלק מתהליך המערך הרפואי חשוב ביותר, למשל לאיתור מוקדם של סוכרת, בעת נטילת תרופות להורדת כולסטרול, איתור אנמיה ועוד. מניסיוננו, מטופלים רבים – בעיקר אנשים צעירים שמתמודדים עם שפע מטלות, כמו: עבודה, קריירה, לימודים ודאגה לילדים קטנים – אינם מקפידים בזמן לבדיקה ויש חשש שהדבר יפגע בבריאותם. על רקע זה החלטנו לעשות את המיטב מלהנגשת הבדיקות במספר מסלולי בדיקה, לבחירתם”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.