התפתחות הילד • שלוחות חדשות של מכון התפתחות הילד בכללית חיפה והסביבה

התפתחות הילד בכללית, שלוחות חדשות (צילום: דוברות כללית)

5 שלוחות חדשות של התפתחות הילד בכללית

בעקבות הרפורמה בתחום התפתחות, העליה בביקוש והרצון ולשפר את זמינות שירותי התפתחות הילד פתחה כללית ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי 5 שלוחות חדשות של מכוני התפתחות הילד, המסונפות למכונים הגדולים והוותיקים שלה.

ד”ר לילך שמר מאירי, מנהלת היחידה המרחבית להתפתחות הילד ונוירולוגית ילדים של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, מציינת שתחום התפתחות הילד במחוז חיפה וגליל מערבי נמצא בתהליך של התפתחות וצמיחה בעקבות עליה בביקוש והרפורמה של משרד הבריאות בתחום ועל כן הוחלט על פתיחתן של שלוחות חדשות.

מוריה קנול, מרפאה בעיסוק | התפתחות הילד בכללית, שלוחות חדשות (צילום: דוברות כללית)

למכון הגדול של כללית חיפה מצטרפים שלוחה במרפאת ארמון שפועלת בצמוד למרכז לבריאות הילד ושלוחה במרפאת פרונט ברחוב גאולה, בה פועלת גם מרפאה להפרעות קשב.

באזור הקריות נפתחה בצמוד למרפאת כללית בקרית שמואל שלוחה של המכון המרכזי בקרית שמריהו.

בגליל המערבי נפתחה בעראבה שלוחה של המכון בכרמיאל, שפועלת במרפאת ילדים של ד”ר סח זאהר.

בכל אחת מהשלוחות, שעוצבו באופן ידידותי לילדים, ניתנים  טיפולים התפתחותיים על ידי צוות התפתחותי רב מקצועי מנוסה שכולל רופאים מומחים, עובדות סוציאליות, מרפאות בעיסוק, פיזיותרפיסטים ועוד.

נינה אוזור, פיזיותרפיסטית | התפתחות הילד בכללית, שלוחות חדשות (צילום: דוברות כללית)

מכללית נמסר כי פתיחת השלוחות באה להנגיש ולהתאים את השירותים לצרכים הולכים וגדלים בתחום התפתחות הילד, גם על רקע מודעות גוברת של צוותים והורים וכן נוכח מגמות של עלייה בלידות מוקדמות ומרובות עוברים, מסיבות שונות. כמו כן, מתוך רצון להנגיש, פיזית ותרבותית, שירות חשוב זה לאוכלוסייה מגוונת ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי שמתפרש על פני איזור גדול ומורכב גם מבחינה סיוציו-דמוגרפית.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור בריאות בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו