שגריר הרפובליקה הדומיניקנית ביקר באקדמית גורדון בחיפה

ביקור דיפלומטי באקדמית גורדון (צילום: האקדמית גורדון)

ביקור דיפלומטי • שגריר הרפובליקה הדומיניקנית ביקר באקדמית גורדון לחיזוק קשרי החינוך בין המדינות

שגריר הרפובליקה הדומיניקנית בישראל, מר ארנסטו טורס פריירה, ביקר באקדמית גורדון במטרה להדק את הקשרים בין המדינות ולהרחיב את שיתופי הפעולה בתחום החינוך. בין השאר, הוא צפוי לקדם, יחד עם צוות המכללה, ביקורי גומלין של אנשי חינוך בכירים וסגלי חינוך, החלפת ידע ועוד. דגש מיוחד יינתן בתחום של חדשנות בחינוך וטכנולוגיות הוראה. בתוך כך, בכוונת השגריר לקדם הקמת בית ספר ברפובליקה הדומיניקנית אשר יתבסס על שיטות ההוראה החדשניות הבאות לידי ביטוי בישראל בכלל ובאקדמית גורדון בפרט.

ביקור דיפלומטי באקדמית גורדון (צילום: האקדמית גורדון)

הביקור נערך כחלק מפעילות המרכז הבינלאומי במכללה וכלל פגישה עם הנהלת המכללה, סיור במרחבים הטכנולוגיים החדשניים והסברים מצוות המרכז לחדשנות בהוראה.

שגריר הרפובליקה הדומיניקנית – ביקור דיפלומטי באקדמית גורדון (צילום: האקדמית גורדון)

ביאטריס כץ, מנהלת המרכז האיברו-אמריקאי במחלקה הבין לאומית: 

אנו מודים לשגריר על ביקורו במכללה ומברכים על המשך שיתוף הפעולה. האקדמית גורדון מקיימת קשרים עם שותפים רבים ברחבי העולם ושמחה להוות גשר בין מדינות.
פרופ' יחזקאל טלר ומר ארנסטו טורס פריירה (צילום: האקדמית גורדון)

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון: 

אני מודה למר ארנסטו טורס פריירה על הביקור ועל הנכונות לקדם פעולות הדדיות למען החינוך ברפובליקה הדומיניקנית ובישראל. האקדמית גורדון הפכה בשנים האחרונות ל"אבן שואבת" בתחום החינוך למדינות בכל העולם. אנו נמשיך לפתח את המחלקה הבינלאומית כדי שנוכל להפיץ את הידע שלנו כמובילים בתחום הטכנולוגיות בחינוך
ביקור דיפלומטי באקדמית גורדון (צילום: האקדמית גורדון)
הגיבו כאן לכתבה