ראש עיריית קריית אתא יעקב פרץ: לתושבי העיר

מתחילת השבוע נמצאת ישראל תחת מתקפה, תוך שארגוני הטרור מנסים לפגוע בירי רקטות בתושבי המדינה. שוחחתי עם עמיתי, ראשי הערים ביישובים ובערים בדרום הארץ והבעתי בפניהם את הערכתנו על עמידתם האיתנה בתקופה קשה זו.

אמש (יום ד’ 12/05/21), בתום הערכת מצב של משטרת ישראל ובעקבות העלאת כוננות החלטנו על פתיחת המקלטים העירוניים כצעד מונע.
חשוב לציין כי שגרת החיים נשמרת ואין כל מידע קונקרטי על ירי לאזורנו, במידה ויהיה שינוי בהנחיות המשטרה ופיקוד העורף נעדכנם באופן מידי.

יחד עם זאת חשוב שכולכם תדעו היכן המרחבים המוגנים הקרובים אליכם, בין אם מדובר בממ”ד, מקלט או מיגון ציבורי לכל תרחיש עתידי אפשרי.

במהלך הימים האחרונים אנו עדים לתופעה חמורה של גילויי אלימות בין האוכלוסייה הערבית והאוכלוסייה היהודית בערים השונות בארץ, אשר גובה מחיר כבד בשלומם ובריאותם של אזרחים רבים. אנו מגנים בכל תוקף כל גילוי אלימות באשר הוא ובוודאי פגיעה בחפים מפשע.

אנו מקיימים ישיבות עבודה שוטפות עם צוותי המשטרה ועוקבים מקרוב אחר כל התפתחות. שימו לב כי במהלך תקופה רגישה זו מופצות הודעות שווא רבות שחלקן מעודדות אלימות וחלקן מפיצות מידע מוטעה. הפעילו שיקול דעת ודעו כי במידת הצורך נעביר אליכם את המידע הנדרש בכל אמצעי התקשורת האפשריים.

עיריית קרית אתא לא תאפשר פגיעה בשלום הציבור, ברכוש הציבור ובביטחון הציבור והמשטרה תפעל ביד קשה נגד מפרי סדר. חיילי צה”ל ושוטרי משטרת ישראל הם הילדים, החברים והאחים שלנו, הם עסוקים היום במשימות מצילות חיים ואבטחת שלומם של אזרחי המדינה. ככל שירבו האירועים בערים בישראל כך יפחת הכוח לתת מענה לאירועים חשובים המצריכים התערבות אמיתית.
הימים האלה אינם קלים לכולנו, אנו נדרשים לגלות איפוק ואחריות ובעיקר לשמור על שלום היקרים לנו. כולנו מאחלים הצלחה לחיילי צה”ל, כוחות הביטחון, משטרת ישראל ומקווים לחזרה מהירה לימי שקט ושלווה.

אני מזמין אתכם להצטרף לקבוצות

סוף שבוע נעים ושבת שלום לכולכם.
יעקב פרץ

הגיבו כאן לכתבה

12 תגובות
 1. מגי ברוך אמר/ה

  ראש העיר האהוב שלנו❤
  תודה על הדאגה

 2. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  ראש עיר ק. אתא ,יעקב פרץ, מאוד אהוב. כל הכבוד ,יעקב ,על הדאגה. שבת שלום ומבורך.

 3. החתול שמיל אמר/ה

  לך מפה חתיכת ראש עיר עבריין. ניסית בכוח להיכנס שותף לתחנת דלק שלו. כאשר סורבת. עשית להם אי הפרדה פלוס קו הפרדה ארוך בקנוניה עם מע”ץ. ככה שלא מישתלם יותר לנהגים לתדלק שם. מחזיק צבא של צעירים עבריינים לכפות את רצונך. כל השטיקים שלך מוכרים.

 4. סדר אלוקי חדש אמר/ה

  ממתי ראש העיר כל כך דואג לתושבים שלו?
  אם באמת הוא דואג כל כך אזי הוא צריך לטפל בניקיון,
  בבנייה הבריונית, בחוסר של שטחים ירוקים ברחבי העיר
  ובקרינה של פייב ג’י שהוא אחראי להתקנה של העמודים במרכז העיר ,לאנטנות המסרטנות שעומדות מעל בניין בזק,
  לשכנוע של התושבים ללכת להתחסן החיסון שלא אושר על ידי הfda ועוד ועוד.

 5. חמוצי אמר/ה

  תורידו את הכחול לבן או שתביאו לתושבים 4 שעות ראשונות חינם כמו בקריון

 6. לימור אמר/ה

  ראש עיר מושחת.. מחכים כבר לבחירות, דאגה לתושבים…מממששש.. דאגת לעצמך לבניין מפלצתי ולכס המלכות שלך על חשבון התושבים ועכשיו צבעת את רוב העיר בכחול לבן כדי שנמשיך לשלם על הבניין המפלצתי שיצרת לך ולנתיניך.. בגלל זה מנכ”ל העירייה בנה בית מטורף בגבעת אורנים, מעניין על חשבון מי?? השחיתות חוגגת. כבר מחפשת בית מחוץ לקרייה הזאת

 7. ננסי אמר/ה

  “יפה נפש…..נשמה טובה” חחחחח

 8. ענת אמר/ה

  אין כמו ראש העיר של קרית אתא. אלוף בלהרדים. קרית אתא היא חדר שינה גדול. כלום לא קורה פה. טוב לו השקט הזה. ככה הוא מבטיח את מקומו בעירייה. באתי לגור כאן לפני 23 שנה, אותו ראש עיר, אותה בלורית שיער, אותו שקט. אין שינוי. וזה טוב לרבים, בואו נודה – אפשר להשמיע מוסיקה כמה שרוצים, לחרוג בבניה, להשתלט על שטחים, לזרוק רהיטים לכביש, להחנות על אדום לבן, לנסוע עם טרקטורונים במהירות שיא. אין דין ואין ראש עיר. חשבתי לבחור בו בבחירות הבאות, רק שהכחול לבן במרכז העיר הולך למוטט לי את העסק סופית, אז כנראה כבר לא אגור פה יותר עד אז. בהצלחה לכם תושבי העיר.

 9. תושב מודאג בקריית אתא אמר/ה

  יעקב פרץ מזלזל באופן חמור בתושביו ופקידיו נמנעים לעשות פעולתם בתחום העברת טאבו לתושבי רחוב צפת

 10. תושב מודאג בקריית אתא אמר/ה

  יעקב פרץ נמנע מלסמן מדרכות באדום באזורים מסוכנים ברחוב צפת. גם לא מתאים דו סיטרי
  האם אתה מחכה לתאונה חס וחלילה

 11. אבי אמר/ה

  שקרן וגנב דואג רק ליד הבית שחו כול הקרייה פח אשפה כול הגניי משחקים מימיי הביניים זה רק שאלה של זמן שהייה אסון רמאי בנה לעצמו טירה לא עירייה שקרן וגנב יש אלוקים בדמיים הוא עוד יגיע אלייך

 12. א.מודאג אמר/ה

  בחיים שלו לא עבר ברחובות אביגדור עשת ושמואל עזר לראות את מצוקת החניות(רכב אחד על השני בלילה) לא כמו אצלו בגבעת טל חניות כמה שאתה רוצה והכל ירוק צריך להתבייש שיעבור פעם אחת.

הגיבו כאן לכתבה