לימור הררי מהאקדמית גורדון תשתתף בפאנל 'טכנולוגיה בהוראה' בהנחיית דודו ארז

לימור הררי (צילום: האקדמית גורדון)

לימור הררי מהאקדמית גורדון תיקח חלק בפאנל של אינטל על טכנולוגיה בחינוך 

לימור הררי, ראש מחלקת חדשנות וטכנולוגיה בהוראה באקדמית גורדון, תיקח חלק בפאנל לייב בזום של חברת אינטל, ביום חמישי 20/5/21 בשעה 11:00.

הפאנל, בהשתתפות אבי ורשבסקי מנכ״ל MindCET, ניתאי פרידמן מנהל אסטרטגיה ופיתוח תאגידי באינטל ואפרת קדוש מהנדסת AI באינטל. הפאנל בהנחיית דודו ארז יעסוק בשינוי שיעבור החינוך באמצעות הטכנולוגיה. הררי תפרט האתגרים של מערכת החינוך כיום והאופק הצפוי לו בהיבטים של פדגוגיה דיגיטלית.

לימור הררי ראש מחלקת חדשנות וטכנולוגיה האקדמית גורדון. צילום יחצ גורדון
לימור הררי ראש מחלקת חדשנות וטכנולוגיה האקדמית גורדון. צילום יחצ גורדון

לימור הררי:

הטכנולוגיה לא עוצרת מלהתפתח ומערכת החינוך צריכה להתאים עצמה, בעיקר לשינוי תודעתי תפיסתי של תפקידו החדש של המורה. המורה נדרש להיות מלווה תהליכי למידה ופיתוח חשיבה ביקורתית, מעודד לסקרנות וחקר וכך מפתח לומדים עצמאיים שיודעים לחקור את העולם בשלל האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותם.  רבות מהמגמות החדשניות של הטכנולוגיה פוסחות מעל התלמידים והם אינם מתנסים בכלים טכנולוגיים ומיומנויות שנדרשות בעולם התעסוקה העתידי. השנה האחרונה העצימה את ההבנה והצורך באימוץ שינויים בקצב מהיר. 

הפאנל מתקיים במסגרת סדרת רשת חדשה שאינטל השיקה השנה, שמטרתה להראות כיצד החיים של כולנו מושפעים בימים אלה מטכנולוגיה, בצורה מהותית. אינטל יוצרת 3 סרטונים מיוחדים בשיתוף צוות הדיגיטל של תאגיד כאן שעוסקים בחינוך, בריאות וסביבה.

הסרטון הראשון שעוסק בעתיד החינוך מראה כיצד החיים של האנושות הושפעו בעקבות הקורונה וכיצד יתנהלו בעתיד. לאחר מכן אינטל מקיימת פאנל לייב זום, שם תיתן פרטים נוספים אילו טכנולוגיות ישפיעו על החינוך בישראל ובעולם.

2 תגובות
  1. דודוו רוזנבלום רשת תיכון גימנסיה אמר/ה

    היי, יש קישור לזום??

  2. מאור אמר/ה

    שלום דודו. האירוע נדחה בגלל המצב. נעדכן בדבר מועמד חדש. תודה, האקדמית גורדון.

לא ניתן להגיב