תעריף הנסיעה במנהרות הכרמל יתייקר שוב ב-1 ביולי

05_-_מנהרות_הכרמל.JPG

החל מיום רביעי הקרוב 1.7 תחול התייקרות בנסיעה במנהרות הכרמל. תעריף הנסיעה במקטע אחד 8.66 במקום 8.55 לרכב פרטי, 25.98 במקום 25.68 לרכב עם יותר מ-10 נוסעים ו- 43.29 במקום 42.80 לרכב מסחרי או עבודה שמשקלם הכולל המותר לא עולה על 4000 ק”ג. כרמלטון: “מדובר בהצמדה רבעונית למדד בהתאם להנחיות הסכם הזיכיון עם המדינה ולא בהעלאת מחיר”.

ביום רביעי הקרוב שוב תתייקר הנסיעה במנהרות הכרמל. בחברת כרמלטון החברה המפעילה את המנהרות טוענים כי לא מדובר בהעלאת מחיר אלא העלאה בשל הצמדה למדד.

רותי.jpgרותי בנין אחת מיוזמי וממארגני מחאת מנהרות הכרמל סיפרה לחי פה: “בכרמלטון כל הזמן אומרים את המשפט היפה שלהם שהם הולכים לפי ההסכם. אנחנו ישבנו וחישבנו ועל פי ההסכם הם צריכים לקחת הרבה פחות כסף. אז שימשיכו לספר את הסיפורים שלהם זה פשוט לא ייאמן”. בנין הוסיפה שהם ממשיכים להילחם להורדת מחירי הנסיעה ולמחאה מצטרפים עוד ועוד אנשים”.
כרמלטון.jpgמחברת כרמלטון נמסר לחי פה: “מדובר בהצמדה רבעונית למדד בהתאם להנחיות הסכם הזיכיון עם המדינה ולא בהעלאת מחיר. (כשהמדד יורד מבוצע עדכון כלפי מטה. כפי שהיה ברבעון הקודם אז התעריף לרכב פרטי ירד ב 15 אגורות). פרויקט מנהרות הכרמל פועל מכוח הסכם זיכיון להפעלת הפרויקט אשר נקבע, נחתם ואושר על ידי המדינה והגורמים הרלוונטיים”.

הגיבו כאן לכתבה