חה”כ יואל רזבוזוב – ראשון המבקרים באגף המיון הממוגן ב’בני ציון’ | “התרשמתי מאוד מפעילותו האיכותית של המרכז הרפואי”

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן עם ח"כ יואל רזבוזוב (צילום: גדי נס, דובר ביה"ח בני ציון)

ח”כ יואל רזבוזוב היה ראשון המבקרים באגף המיון הממוגן, שהעבודות להקמתו נשלמות בימים אלה במרכז הרפואי “בני ציון”

מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן, ערך לח”כ יואל רזבוזוב סיור באגף המיון הממוגן המשתרע על שטח של כ- 3,500 מ”ר, כאשר הפרויקט עצמו כולל שלושה חלקים עיקריים, שביחד מהווים את קומפלקס המיון הממוגן. קומת המיון משתרעת על שטח של 1,470 מ”ר ועוד 160 מ”ר שיפור מיגון במבנה הקיים.

חדר המיון מיועד ל-35 מיטות אשפוז בזמן רגיעה, מתוכן 7 עמדות טיפול בישיבה, ו-53 מיטות בזמן חירום וקומת אשפוז שמשתרעת על שטח של 1,470 מ”ר ועוד כ- 400 מ”ר שטח טכני ממוגן. קומת אשפוז זו מיועדת ל- 58 מיטות טיפול.

מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן עם ח”כ יואל רזבוזוב באגף המיון החדש המוקם בביה”ח (צילום: גדי נס, דובר ביה”ח בני ציון)

מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן, סקר בפני ח”כ יואל רזבוזוב את פעילותן של המחלקות השונות והפיתוח המואץ שבו מצוי בימים אלה ביה”ח והציג בפניו, בנוסף לאגף המיון הממוגן, את מכשיר ה-PET CT, שיופעל בשבועות הקרובים בביה”ח ויאפשר לתושבי חיפה והצפון להגביר את הזמינות ואת הנגישות לשירות חשוב זה, וגם את המכון ההמטולוגי החדש, כשציין כי בקרוב יושלם תהליך קליטת מכשיר ה-MRI ויפתח אגף חדרי לידה חדש, שיכלול חדרי לידה מודרניים עם נוף מרהיב לים ועוד.

ד”ר הוכמן הדגיש בפני ח”כ יואל רזבוזוב:

אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להעניק שירות רפואי מיטבי תוך שאיפה למצוינות לבאים לביה”ח.
מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן עם ח”כ יואל רזבוזוב ליד מכשיר ה-PET CT החדש בביה”ח (צילום: גדי נס, דובר ביה”ח בני ציון)

ח”כ יואל רזבוזוב סיים את ביקורו בתערוכה “הגיבורים של בני ציון” המוצגת בביה”ח, המתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה.

ח”כ יואל רזבוזוב סיכם:

התרשמתי מאוד מהיקף פעילותו של המרכז הרפואי ומהאיכות הגבוהה של המחלקות, הצוותים הרפואיים והעובדים בו.

הגיבו כאן לכתבה