בצמרת דירוג המתחסנים – המרכז הרפואי “בני ציון” בחיפה

המרכז הרפואי בני ציון בחיפה (צילום: תמיר אסרף)

משרד הבריאות: המרכז הרפואי בני ציון ניצב בצמרת דירוג בתי החולים בשיעור החיסונים עם 91.2% מתחסנים לקורונה.

בפעם השנייה בתוך חודשיים ולאחר שקיבל ציון 100 במסגרת התכנית למניעת זיהומים של משרד הבריאות, דו”ח חדש נוסף של משרד הבריאות קבע כי המרכז הרפואי בני ציון נמצא בצמרת בתי החולים בשיעור החיסונים – השלישי בארץ בדירוג בתי החולים המחוסנים בישראל עם 91.2% מתחסנים לקורונה!

מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן:

ביה”ח ממשיך להוביל בשיעור המתחסנים לקורונה מבין עובדיו בנוסף לשיעור המתחסנים הגבוה לשפעת ולהישגיו של ביה”ח והובלתו במדיניות של מניעת זיהומים.
ד"ר אוהד הוכמן, מנהל המרכז הרפואי בני ציון (צילום: מיכה בריקמן)
ד”ר אוהד הוכמן, מנהל המרכז הרפואי בני ציון (צילום: מיכה בריקמן)

הדו”ח של משרד הבריאות בחן כמה מאנשי הצוות בכל בית חולים קיבלו לפחות את מנת החיסון הראשונה, וכן כמה קיבלו את שתי המנות גם יחד. הנתונים מתייחסים לשיעורי התחסנות בקרב צוותי רפואה וסיעוד, מקצועות פארא-רפואיים וכן עובדי מנהל ומשק.

מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן בירך את עובדי המרכז הרפואי על ההישג וכתב לעובדים:
“בשבוע שעבר פורסם דו”ח משרד הבריאות אשר בדק את שיעור התחסנות העובדים בקרב בתי החולים בארץ. לאור ההתגייסות האדירה שלכם, עובדי המרכז הרפואי בני ציון, לא הופתענו לגלות שביה”ח שלנו ניצב בצמרת הדירוג עם 91.2% מתחסנים. ממש כמו בפעמים הקודמות בהן נדרשה ההתגייסות שלכם, גם הפעם הוכחתם שיש על מי לסמוך והראיתם נכונות ראויה לציון להוביל את המרכז הרפואי בני ציון לצמרת הדירוג, תוך שאנו תורמים תרומה משמעותית למאבק הלאומי בנגיף הקורונה”.

ד”ר אוהד הוכמן הדגיש בפני עובדי המרכז הרפואי: “אני גאה בכם ומשוכנע שביחד אתכם נוכל להוביל את המרכז הרפואי בני ציון לעוד הישגים רבים ומשמעותיים בעתיד. תודה לכל מי שלקח חלק בפרויקט החיסונים ותרם רבות להצלחתו”.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

    כל הכבוד לראשי בית החולים בני ציון בראשותו של ד”ר אוהד ,מנהל בית החולים בני ציון בחיפה.יישר כוח. שבוע טוב

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור בריאות בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו