מה יהיה עם האכזבה הירוקה? | היום, שבת 20:30

האוהדים הירוקים מגיעים לכל מגרש (צילום: ניב כהן האתר הרשמי של מכבי חיפה)

הירוקים מול מכבי פ”ת | הערב, ש’ 1/5/21

מה לא נאמר, מה לא נכתב, מה לא סופר, על האפשרות שנפתחה למכבי חיפה בדרך לפתיחת פער של 4 נקודות ממכבי תל אביב, ערב משחקם של הירוקים מול באר שבע.
רמז: נאמר כמעט הכל…

מה קרה במציאות?! כלום.

עושה רושם שהחבורה בירוק פשוט מפחדת לקחת את האליפות.
זה כבר קרה העונה, במשחקים מול מכבי תל אביב אשר יכלו להגדיל את הפער, אך נגמרו בתיקו אחרי יתרון של שני שערים ובהפסד בתוספת הזמן, זה המשיך עם הפסד באשדוד וכעת עם תיקו נגד מיודענו, רוני לוי.

דבוקת השחקנים בירוק (צילום: ניב כהן האתר הרשמי של מכבי חיפה)

זה לא חלום, זאת מציאות, ניצחון ירוק היה נותן תמריץ אדיר לצד הירוק והיה מפיל את הצד הצהוב. לעניות דעתי, ניצחון היה מבטיח את התואר למועדון הירוק. הבעיה הגדולה היא ששחקני ההכרעה לא הגיעו לעבוד באותו היום. לעבודה כן, לעבוד לא.

אני לא מתעלם מהצלת המאה של מיגל ויטור מקו השער לאחר נגיחה של חזיזה, אבל אני כן מעביר זאת הלאה, כי לא צריך לחכות לנגיחה כזאת בסוף המשחק, אלא יש לעשות אותה בשלבים מוקדמים יותר.

אבו פאני, אכזבה מול הפועל באר שבע. (צילום: ניב כהן האתר הרשמי של מכבי חיפה)

וכעת מכבי חיפה פוגשת יריב עיקש שכבר לקח ממנה לא מעט נקודות העונה: גיא לוזון. אין שום דרך אחרת מלבד ניצחון! את זה, כמובן, כל ילד יודע, אך זאת האמת. אובדן נקודות יפיח רוח קרב וייתן חמצן נוסף למכבי תל אביב, שאין ספק שכרגע נראית תשושה, חסרת אנרגיה ומחץ.

נשמע קצת תבוסתני ופחדני, אבל חייבים להגיע למשחק מול מכבי תל אביב עם יתרון של 4 בראש הטבלה, כי הרי חיפה עושה במכנסיים כאשר היא רואה את ת”א. זאת המציאות ומי שיאמר אחרת, כנראה לא מכיר את הסטטיסטיקה של העשור האחרון, כזאת שחובה לשבור ולשנות, אך כרגע, זה מה שיש.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:
מאבוקה ייעדר כשלושה שבועות בשל פציעתו (צילום: ניב כהן האתר הרשמי של מכבי חיפה)
מאבוקה ייעדר כשלושה שבועות בשל פציעתו (צילום: ניב כהן האתר הרשמי של מכבי חיפה)

בכר ייחסר במשחק מול מכבי פתח תקווה את שרי, חזיזה המוצהבים ואת מאבוקה הפצוע. מראש אומר שאבוי לבכר אם ישתמש בזה כתירוץ בעת איבוד הנקודות האפשרי, לאחר המשחק. יש סגל מספיק אטרקטיבי שיכול לעשות את המשימה.

האוהדים הירוקים מגיעים לכל מגרש (צילום: ניב כהן האתר הרשמי של מכבי חיפה)

בימים האחרונים נשמעו דיבורים בדבר המשך העסקתו של בכר בעונה הבאה מצד סוכנו של האחרון’ זאת בשל חתימתו על חוזה של עונה אחת בלבד. אגיב על זה כאן ועכשיו: בכר חייב להמשיך’ גם אם לא יזכה בתואר, דבר שיהיה כישלון, לא כי אין אליפות, אלא כי לא היה אופי לנצל את הפערים שנפתחו, הן בנקודות והן ביכולת בין המועדונים, ואני אומר זאת גם אחרי שמכבי חיפה לא ניצחה העונה את מכבי תל אביב. כן, אני לא רואה איך זה קורה גם המשחק הקרוב לצערי. אגב, בגביע לדעתי חיפה כן תחלוף על פני מכבי תל אביב, אבל, בגביע זה כבר קרה על אף הסטטיסטיקה הנוראית.

מכבי פ”ת – מכבי חיפה
אצטדיון המושבה
שבת 1/5/21 • 20:30

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

    נקווה לטוב למכבי חיפה. שבוע טוב.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו