מנווטים לחיים • הזמנה לאירוע ניווט לזכרו של איתי סבן ז”ל

מנווטים לחיים לזכרו של איתי סבן ז"ל (צילום: המשפחה | דוברות רמב"ם)

מנווטים ומצילים חיים • הזמנה לאירוע ניווט עממי לזכר איתי סבן, חייל גולני שנפטר מדום לב פתאומי

איתי סבן ז”ל מקריית אתא, היה נער אהוב ומוקף בחברים. הוא אהב את החיים, ליהנות, לצחוק ולשמח אחרים וחלם להיות לוחם בגולני. כשהתגייס, אהב את אחוות הלוחמים ואת השירות המשמעותי והמאתגר, אך בגיל 18 וחצי, ללא כל הכנה, הוא נפטר מדום לב פתאומי במהלך חופשה מהצבא.

“איתי היה ילד של אהבה” | צפו


ביוזמה של בית החולים רמב”ם ואיגוד הניווט העממי, הוחלט לארגן אירוע ניווט עממי מיוחד, לזכרו של איתי, להעלאת המודעות לתופעה של דום לב פתאומי בקרב צעירים ולגיוס תרומות למחקר.

בואו לנווט אתנו בשבילים היפים של מורדות הכרמל, וליהנות יחד מהטבע,
לזכרו של איתי

האירוע יתקיים בתאריך 1/5/21 יום שבת, בשעות 9:00-11:00
בכניסה לעין צור (אזור רמת הנדיב), בי”ס כרמים בבנימינה
.

דום לב בגיל צעיר – ניתן למנוע את זה!​


אבחון גנטי למניעת דום לב
המרפאה להפרעות קצב תורשתיות במערך הקרדיולוגי בקריה הרפואית רמב”ם, הינה מרפאה ייחודית מסוגה בארץ, המתמחה בקבוצה חשובה מאוד של מחלות העלולות לגרום לאי ספיקת לב ודום לב בקרב ילדים ומבוגרים צעירים. המרפאה משלבת ברור לבבי מעמיק ויסודי הכולל בדיקות ללב ואבחון גנטי של הבעיה הלבבית התורשתית.

לאבחון הגנטי יש חשיבות עצומה – באבחנה של הבעיה הלבבית כולל מציאת הסיבה לדום לב בבן משפחה, בהערכת הסיכון העתידי לדום לב בקרב החולה ובני משפחתו וכך בבחירת הטיפול המיטבי לכל חולה שמטרתו מניעה של דום לב והצלת חיים. האבחון הגנטי מאפשר הבנה וחקר של המנגנון הגורם למחלה וכך מהווה פתח למציאת דרכי טיפול חדשות.

הגיבו כאן לכתבה