אוטובוס תיירים ישראלים , בהם חיפאים נשרף בפראג בצ'כיה

05_-_אוטובוס_תיירים_נשרף_בפראג.jpg

אוטובוס מלא בתיירים ישראלים , בהם חיפאים נשרף בפראג בצ'כיה , לכל הנוסעים שלום !

מאת: כתב החדשות של האתר "חי פה" בסיקור בלעדי ומיוחד מפראג , צ'כיה

אוטובוס המלא כולו בתיירים ישראלים , בהם גם חיפאים רבים , ותושבים אחרים משאר חלקי הארץ , ניצלו אתמול בנס במהלך טיול שיגרתי שקיימו בבעיר פראג בצ'כיה . אוטובוס התיירים החל להתפוצץ לפתע במהלך נסיעתם חזרה של הישראלים מאתר הספא "קארלו ויוארי" הידוע בפראג , נשמעו קולות נפץ רבים , הפיצוצים קרו בגלל תקלה וקצר במזגן האוטובוס , עם תחילת הפיצוצים החלה בהלה גדולה באוטובוס וכל נוסעי האוטובוס החלו לברוח מיידית מהאוטובוס שהתחיל לבעור כולו . כוחות כיבוי מקומיים גדולים שהוזעקו למקום , הגיעו לכבות את האוטובוס הבוער שנשרף כולו .
לאוטובוס נגרם נזק כבד מאוד .

Fullscreen_capture_15062015_213738.bmp.jpg

אירוע שריפת אוטובוס התיירים הישראלים התרחש במהלכו של טיול שגרתי של ישראלים , בהם היו גם חיפאים רבים , שקיימו בעיירת הספא "קארלו ויוארי" שהוא אחד מאתרי הספא הידועים בעיר פראג שבצ'כיה . קרלובי וארי "Karlovy Vary" הידועה גם בשמה הגרמני קרלסבאד Karlsbad היא עיר מרפא ונופש ידועה מאוד ונמצאת במערב בוהמיה שבצ'כיה . העיירה ממוקמת כ – 130 ק"מ ממערב לבירת צ'כיה, פראג . בעיר נמצאים תריסר מעיינות חמים של רחצה ולמרחצאות שלהם יצאו מוניטין בעולם כולו כבעלי כוחות מרפא .

Fullscreen_capture_15062015_213803.bmp.jpg

יש לציין , כי שריפת אוטובוס התיירים הישראלים התרחש ביום אחד לפני יומו האחרון של טיולם של קבוצת התיירים בעיר פראג בצ'כיה . לכל הנוסעים שלום והם היום אחר הצהריים חזרו לישראל כשכולם בריאים ושלמים אך המומים מהמקרה הקשה .

לפי הפיצוצים שהיו באוטובוס משטרת פראג בודקים גם חשד גם לניסיון פיגוע !

לא ניתן להגיב