איך תבנו אתר שמותאם לקידום אורגני?

קידום אתרים אורגני (תמונה: תוכן שיווקי ליעד מרום)

לבנות אתר שמותאם לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט הוא הכרטיס שלכם לעולם הקידום באמצעות האינטרנט. כשמדובר בקידום העסק באינרטנט, טוב להשתמש בשיטות שונות כמו קידום ממומן או קידום באמצעות פוסטים ברשתות החברתיות, אבל עם קידום אתרים אורגני, החשיפה תהיה מאסיבית, רלוונטית ותייצר לכם לידים באיכות הגבוהה ביותר. זוהי ההזדמנות שלכם לבנות אתר לעסק, להשקיע בו ואפילו לשקול לחבר אליו חנות אלקטרונית אשר רק תביא יותר רווחים. אבל לפני הכול, חשוב להבין את המאפיינים הבולטים של האתר האורגני.

כך תבנו אתר עבור קידום אתרים אורגני 

בניית אתר אורגני איכותי אינה עניין של מה בכך. כבר בשלבים הראשונים מדובר בעבודת קידום סיזיפית שלא תמיד מתגמלת, שכן יש צורך להבין איזו עבודת קידום נעשתה מקודם ומה יביא לתוצאות הטובות ביותר. מכל מקום, אלה רק כמה מאפיינים על קצה המזלג שחשוב להכיר:

  1. מילות מפתח – כל אתר אורגני מקודם באמצעות מילות מפתח. לא לחינם חשוב לבצע חקר מילות מפתח, לראות מהן מילות הקידום הנפוצות יותר ובאילו מילות מפתח משתמשים המתחרים. לעתים ניתן להתמקד במילות מפתח נקודתיות יותר לעסק ונפוצות פחות בקרב מתחרים על מנת לבנות בנוף.
  2. איכות התכנים – גוגל שמה דגש רב על איכות התכנים. אם דיברנו מקודם על מילות מפתח, הרי שיש לשלב אותן בחכמה במהלך הכתיבה, כך שיתמזגו עם הטקסט באופן טבעי. כמו כן, חשוב לכלול טקסטים המעניקים ערך מוסף לגולש דוגמת מדריכים, טיפים או כל טקסט אחר שבא ללמד את הגולש משהו חדש. כמובן, התכנים צריכים להתאים לקהל היעד. לדוגמה, אם האתר מציע בגדי נשים אונליין, כדאי לנסח את התכנים בלשון נקבה. 
  3. תמונות וסרטונים – אתר אורגני אינו יכול להיות שלם ללא תמונות וסרטונים. הגולשים תמיד ירצו המחשה ויזואלית של השירותים והמוצרים שלכם. יש המגדילים לעשות ואף יוצרים סרטוני תדמית איכותיים לעסק המדברים אל לבו של הגולש. סרטונים אלה מככבים לא רק באתר האינטנרט של בית העסק, אלא גם בערוץ יוטיוב וברשתות חברתיות נוספות. מעבר לתמונות והסרטונים, חשוב לדאוג לנראות האתר ולעיצוב שלו. בדרך כלל לא מומלץ לבחור יותר משלושה צבעים מתוך פלטת צבעים, כדי לא ליצור קונטרסט חזק מדיי. 
  4. מהירות הטעינה של האתר – בימינו הגולשים נחשפים לתכנים רבים ביום במהירות עצומה ואין להם זמן או סבלות לחכות עד שהעמוד ייטען. האתר שלכם לא נטען אחרי 2-3 שניות? הגולשים פשוט יעברו לאתר אחר, ואתם תאבדו לקוחות פוטנציאליים. זה נכון שאמנם תמונות וסרטונים עלולים להכביד על האתר ולגרום לו להגיב באיטיות, אבל היום קיימים תוספים המסייעים המאפשרים לכווץ את הקבצים ולהחזיר לאתר את המהירות שלו. 
  5. רספונסיביות לנייד – עסק שאינו משכיל לחבר את האתר האורגני שלו לנייד מפספס לקוחות רבים. הטלפון הנייד הופך לזמין יותר ויותר, והיום ישנם אנשים שאפילו לא מדליקים מחשב כדי לחפש שירות או לצרוך תכנים. כשגולש מחפש רופא שיניים באזור או משרד של עורכי דין, הוא יעדיף לפנות לטלפון הנייד הנגיש. ואתם צריכים להיות שם כדי לקבל את פניו. זאת ועוד, רבים מבצעים תשלומים דרך המסכים הקטנים, ולכן חשוב שעמוד התשלום של העסק יהיה רספונסיבי לנייד. 
קידום אתרים אורגני (תמונה: תוכן שיווקי ליעד מרום)

לא חייבים לעשות הכל לבד

ראינו רק כמה מאפיינים התורמים לאיכותו של האתר האורגני, אבל קיימים הרבה יותר. אם ברצונכם להשיג תוצאות טובות, מסה מדיה היא החברה שתעזור לכם. מדובר בחברת קידום אתרים בלתי מתפשרת אשר מתאימה לכם את שיטת הקידום הטובה ביותר. כך שאם אתם רוצים לבנות אתר אורגני ולא יודעים איך לעשות זאת, פנו למסה מדיה והם כבר ייקחו את זה מכאן. 

לא ניתן להגיב