אורית רוצה לחיות • בתו של ברוך ממן, שחקן העבר של מכבי חיפה, זקוקה לעזרתכם • צפו

אורית נלחמת בסרטן כבר 6 שנים וכעת היא זקוקה לכם

אורית היא בתו של ברוך ממן, שחקן העבר של קבוצת מכבי חיפה, ואחותו של שחקן הפועל חיפה, חנן ממן. אורית נאבקת במחלת הסרטן ועל מנת לנצח את המחלה, היא זקוקה יקרה מאוד, שמחירה קרוב ל-300,000 ש"ח בחודש.

"אני זקוקה לכם כדי להיות…" | צפו

כשנודע לנו באתר חי פה – תאגיד החדשות, נרתמנו ללא היסוס כדי לסייע בהצלת חייה של אורית. הצטרפו גם אתם וסייעו לאורית ולמשפחתה במימון הטיפול היקר שלו היא זקוקה.

אורית ממן רדה, בת 43 ואמא לשתיים. בשנת 2016 חלתה אורית בסרטן בשלפוחית השתן. במהלך שנים אלו וכדרך התמודדות, היא כתבה ספר בשם "יומן בריאות", המדבר על הדרך לברוא את עצמנו מחדש.

בבלוג שפתחה, כותבת אורית על השינויים שהיא עוברת ועל החיים בצל המחלה. בדברים שפרסמה היא מציינת כי במהלך השנתיים האחרונות, טופלה בתרופות אשר הרעו את מצבה, אך החל מחודש ינואר האחרון, היא מטופלת בתרופה בשם PADCEV, שאינה כלולה בסל הבריאות.

אורית ממן רדה – צילום מתוך הפרויקט

אורית כותבת:

אני מבקשת כסף כדי להמשיך להיות. מכירים את זה שמציעים לך עזרה? מכירים את זה שקשה לבקש עזרה? את זה שזה מרגיש נפלא לתת לאחר? כל השנים של ההתמודדות הציעו לעזור לי וביקשו ממני לא להסס לבקש. היססתי לבקש. היו מעטים שהרגשתי בטוחה לבקש מהם עזרה, תמיכה, אהבה. לא עוד. הפעם אני מבקשת את עזרתכם. ואני מרשה לעצמי לבקש. אני מרגישה בטוחה לבקש. אני מבקשת רק ממי שיכול לתת. ברור לי שזו תקופה קשה לעולם וכמעט לכולם. אני מבקשת כסף, כדי להמשיך להיות. אני מבקשת מימון לתרופה שאני מייבאת מארה"ב בחודשים האחרונים. התרופה שינתה את מצבי קיצונית ומאפשרת לי חיים טובים. עוד לא קיבלתי שקל ואני להוטה לתת, להחזיר בחזרה, ועם זאת חשוב לי להעביר שאני בהחלמה וזקוקה לכל אנרגיה טובה ואתן כמיטב יכולתי.
אורית ממן רדה – צילום מתוך הפרויקט

סיפורה של אורית ממן רדה נחשף לפני מספר ימים בעקבות פוסט שכתב מר אריה ברזילי מנהל קבוצת וותיקי העבר של קבוצת מכבי חיפה בכדורגל, והוא זה שהפיץ את הדבר ברשתות החברתיות, כשהדבר התגלגל מרגע לרגע, גדל כמו כדור שלג, ותפס תאוצה אדירה.

אריה ברזילי (צילום: אדיר יזירף)
אריה ברזילי (צילום: אדיר יזירף)

יחד אתכם, נשאיר לאורית את החיוך! נשמח לכל תרומה שתבחרו לתת.
סכום הגיוס הוא מיליון ומאה אלף ₪ ונועד לממן את התרופה והטיפולים עד שיאושרו בסל התרופות בשנה הבאה.

אורית ממן רדה עם בעלה ובנותיה (צילום מתוך הפרויקט)

לעמוד "גיוס מהלב", שם נמצאים כל הפרטים לתרומות:

קישור לפרויקט עם כל הפרטים בעברית:

אתם מוזמנים לתמוך בצורות הבאות – ביט או כרטיס אשראי ישראלי בקישור הבא:

פייבוקס אוריתי (עמותה) – בטל' 0502125546
או בקישור הבא:

העברה בנקאית – ע"ש עמותת "גיוס מהלב": בנק מרכנתיל 17, סניף 644, חשבון – 61070
לקבלת קבלה 46 א לחברות ולעסקים עבור החזר מס: העברה לעמותת גלילה, בנק בינלאומי 31, סניף 120 כפר ורדים חשבון 186681, חובה לרשום עבור – החיוך של אורית ולשלוח אסמכתה של תרומה למייל – Giusmehalev@gmail.com

אתם מוזמנים להיות חלק מהמסע הזה שיהיה כולו בסימן אהבה וריפוי.
אוהבת ומודה,

אורית ממן רדה

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. אריה אמר/ה

    כל הכבוד לחי פהעל הכתבה נקווה שנאסוף את הכסף בעזרתכם.

  2. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

    יישר כוח לך אורית ממן – רדה .לילה טוב לכם.

הגיבו כאן לכתבה