רצח בכפר איבטין – הרוג ושני פצועים באירוע אלים

רצח בכפר איבטין - הרוג ושני פצועים באירוע אלים (צילום: מד"א)

באירוע אלים שאירע היום, ו’, 9/4/21, 17:00, שכלל ירי, נהרג תושב הכפר איבטין ושניים נפצעו באורח קל. הכפר איבטין שוכן בין נופית לכפר חסידים.

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה:

המשטרה פתחה בחקירת אירוע רצח בכפר איבטין בו נורה למוות תושב המקום.
מדובר באירוע ירי בכפר איבטין.

עפ”י גורמי רפואה, שני תושבי המקום בשנות ה 20 לחייהם נפצעו באורח קל ותושב המקום בן 20 נפצע באורח אנוש, כלל הפצועים פונו למרכז הרפואי רמב״ם בחיפה שם נקבע מותו של הפצוע האנוש.

המשטרה מבצעת סריקות אחר מבצעי העבירה, לצד איסוף ממצאים בזירה ע”י חוקרי המז”פ במסגרת חקירה שנפתחה. הרקע והנסיבות בבדיקה.

רצח בכפר איבטין - הרוג ושני פצועים באירוע אלים (צילום: איחוד הצלה)
רצח בכפר איבטין – הרוג ושני פצועים באירוע אלים (צילום: איחוד הצלה)

ממד”א נמסר לחי פה:

בשעה 17:16 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על 3 פצועים מאירוע אלימות באיבטין. חובשים ופראמדיקים של מד”א קובעים את מותו של גבר כבן 30 ומפנים לבי”ח רמב”ם 2 פצועים כבני 28 במצב בינוני וקל.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד”א איתי מזור סיפר לחי פה:
“כשהגענו לכניסה לכפר אחד מהפצועים התהלך לכיוונו כשהוא סובל מפציעה מדממת בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל חבישות ועצירת דימומים ופינינו אותו לבית חולים. במרחק של עשרות מטרים מאיתנו ראינו 2 פצועים נוספים, גבר שכב בסמוך לכניסה לבית כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. פצוע נוסף שהיה בהכרה וסבל גם כן מפציעות חודרות טופל בשטח ופונה לבית החולים במצב יציב.”

רצח בכפר איבטין - הרוג ושני פצועים באירוע אלים (צילום: מד"א)
רצח בכפר איבטין – הרוג ושני פצועים באירוע אלים (צילום: מד”א)

הכפר איבטין – מפה


הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
 1. עוזי אב-רם (אברהם) אמר/ה

  האם מישהו בכלל מתפלא מכל הקורה כיום במגזר הערבי ? בואו ונודה בכך שהמגזר הערבי שייך לעולם שונה לחלוטין מעולמנו, משום שהמנטליות שונה לחלוטין והכבוד העצמי שכה טמון בהם, הוא אחד מהאלמנטים שמציתים תבערה במחוזותיהם !
  נכון הוא דבר שגם אצלנו לא חסר לנו כאלו שהמנטליות שלהם ולצערנו אינה שונה מהתנהגותם של ערביי ישראל.
  הכל מגיע מתוך החינוך בבית שחייב להשתנות לו ובמהרה, משום שאחרת המצב ילך וייעשה גרוע הרבה יותר, נכון לעכשיו אנחנו נמצאים ממש בתהליך ההידרדרות, וחייבים לעצור אותה, אך הכל תלוי במנהיגות הקלוקלת שלנו שעד היום לא קלטה את שורש הבעיה.
  רק “תרופה” טובה תעזור לשפר את המצב הבלתי נסבל הזה.

 2. עמאד חתחות אמר/ה

  מי אשם בכל הפשע זה הערייה כמו אצלינו בעכו עתיקה אין משחקים לילדים אפילו נדנדה אז כל הילדים מסתובבים ברחובות וסדר לערבים חניה לרכבים אין

הגיבו כאן לכתבה